نرم افزار کتیا CATIA

سیستم و سخت افزار مناسب نرم افزار کتیا Catia ۳۰

نرم افزار کتیا CATIA راه حلی پیشرو در جهان برای طراحی محصول و تجربه کار با آن است. کتیا توسط سازمان های پیشرو در صنایع مختلف برای توسعه محصولاتی که می بینیم و در زندگی روزمره خود استفاده می کنیم، استفاده می شود. CATIA توانایی منحصر به فرد را نه تنها برای مدل کردن هر محصول، بلکه برای انجام این کار در چارچوب رفتار واقعی خود ارائه می دهد: طراحی در عصر تجربه، معماران سیستم، مهندسان، طراحان، متخصصان ساخت و ساز و همه مشارکت کنندگان می توانند دنیای متصل را تعریف، تصور و شکل دهند.

نرم‌افزار کتیا CATIA

کاربرد : طراحی مهندسی، تحلیل و ساخت و تولید
شرکت توسعه و منتشر کننده : Dassault Systèmes

نرم افزار کتیا CATIA (مخفف Computer Aided Three-dimensional Interactive Application) یکی از مشهورترین و قدرتمندترین نرم‌افزارهای طراحی مهندسی، تحلیل و ساخت و تولید به کمک رایانه است. CATIA یک مجموعه نرم افزاری چند پلتفرمی برای طراحی با کمک کامپیوتر (CAD)، ساخت به کمک کامپیوتر (CAM)، مهندسی به کمک کامپیوتر (CAE) و مدل سازی سه بعدی و مدیریت چرخه عمر محصول (PLM) می باشد، که محصول شرکت فرانسوی Dassault Systèmes یا به اختصار DS می‌باشد.
یکپارچگی محیط‌های کتیا باعث می‌شود تا تمام مراحل طراحی تا ساخت به صورت یکجا صورت گرفته و نتیجتا کاهش هزینه و افزایش بهره وری را به دنبال داشته باشد. رقبای اصلی این نرم‌افزار SIEMENS PLM NX و PTC Creo می‌باشد.

نرم افزار کتیا (CATIA) اولین بار در سال ۱۹۷۷ توسط هواپیمایی فرانسه (Avions Marcel Dassault) برای ارتقا دادن هواپیمای جنگنده میراژ و سپس در هوافضا، خودرو سازی و کشتی سازی تحت عنوان (Conception Assistée Tridimensionnelle Interactive) مورد استفاده قرار گرفت. و در سال ۱۹۸۱ به CATIA تغییر نام داد. در سال ۱۹۸۴ شرکت بویینگ تصمیم به استفاده از CATIA V3 به عنوان نرم‌افزار اصلی خود گرفت و بدین ترتیب بزرگترین مصرف کنندهٔ این نرم‌افزار نامیده شد، و در سال ۱۹۹۰ شرکت کشتی سازی آمریکا برای طراحی ناو جنگی از این نرم‌افزار استفاده کرد.
در سال ۱۹۹۸ نسخه ۵ به بازار ارائه شد که توسط UNIX و Windows NT و Windows XP تا سال ۲۰۰۱ پشتیبانی شد و به همین ترتیب در سال های ۲۰۰۸ ,۲۰۱۰ ,۲۰۱۲ نسخه های بعدی و پیشرفته تر این نرم‌افزار ارائه گردید.

مواردی که در اینجا می خوانیم:

رندر زنده Live Rendering

ایستگاه‌های کاری چند GPU برای بررسی سریع و بی‌درنگ طراحی با استفاده از CATIA Live Rendering بر اساس NVIDIA Iray ایده‌آل هستند. ایستگاه های کاری با حداکثر چهار پردازنده گرافیکی برای بازخورد تعاملی سریع و رندر نهایی مورد نیاز است. اگر روی یک ایستگاه کاری طراحی و رندر می‌کنید، Dokmeha یک ایستگاه کاری چند GPU همراه با یک CPU با فرکانس بالا را توصیه می‌کند. برای پیکربندی سفارشی ایستگاه کاری ایده آل خود با یکی از متخصصان عملکرد CATiA ما تماس بگیرید.

catia rendering

طراحی و مدلسازی

تقریباً همه برنامه های ۳D CAD تک رشته ای هستند، به این معنی که عملکرد اصلی نرم افزار فقط می تواند از یک هسته واحد CPU استفاده کند. وظایف مدل‌سازی و طراحی در CATIA از سرعت کلاک بالاتر CPU به جای چندین هسته CPU بهره می‌برند، بنابراین ایستگاه‌های کاری نیاز است که پردازنده تک هسته ای قدرتمندی برای طراحی و مدلسازی داشته باشد. برای پیکربندی سفارشی ایستگاه کاری ایده آل خود با یکی از متخصصان کارایی و عملکرد CATiA در Dokmeha تماس بگیرید.

catia - 3dmodeling

CATIA که توسط پلتفرم ۳DEXPERIENCE Dassault Systèmes طراحی شده است، ویژگی های زیر را ارائه می دهد:

یک محیط طراحی اجتماعی که بر اساس یک منبع منفرد از حقیقت ساخته شده و از طریق داشبوردهای سه بعدی قدرتمندی که هوش تجاری، طراحی همزمان در زمان واقعی و همکاری را هدایت می کند، قابل دسترسی است.
یک ۳DEXPERIENCE غریزی، هم برای کاربران با تجربه و هم برای کاربران گاه به گاه با مدل سازی و شبیه سازی سه بعدی در سطح جهانی که اثربخشی هر کاربر را بهینه می کند.
یک پلتفرم توسعه محصول فراگیر که به راحتی با فرآیندها و ابزارهای موجود ادغام می شود. این امر چندین رشته را قادر می سازد تا از برنامه های تخصصی قدرتمند و یکپارچه در تمام مراحل فرآیند توسعه محصول استفاده کنند.

برنامه های کاربردی طراحی، مهندسی، مهندسی سیستم ها و ساخت و ساز CATIA قلب تجارب راه حل های صنعتی Dassault Systèmes برای رفع نیازهای خاص صنعت هستند. این روش سازمان ها را متحول می کند، تصور، توسعه و تحقق محصولات جدید، ارائه مزیت رقابتی از طریق تجارب نوآورانه مشتری را برآورده می سازد.

نرم افزار کتیا CATIA

کامپیوتر، سیستم یا سخت افزار مناسب برای کار با نرم افزار کتیا CATIA 

در اینجا به تفکیک بخش های مختلف سخت افزاری را برای کار با نرم افزار کتیا Catia معرفی می کنیم و توضیح می دهیم که برای گرفتن بهترین خروجی از این نرم افزار چه میزان از بخش های مختلف سخت افزار کامپیوتر از جمله پردازنده، حافظه رم، حافظه ذخیره سازی، گرافیک و… نیاز می باشد.

راه حل های ویژه Dokmeha، برای سازمانها و صنایع مختلف در استفاده از نرم افزار کتیا CATIA

نرم افزار کتیا (CATIA) برای اجرا به چه سخت افزاری نیاز دارد و آیا هر سخت افزاری مناسب کار کردن با نرم افزار حرفه ای از خانواده CAD/CAM/CAE می باشد یا خیر؟
برای اینکه بدانید شرکت سازنده نرم افزار کتیا (CATIA) چه سیستم عاملی برای هر ورژنی از نرم افزار کتیا پیشنهاد داده، میتوانید به این لینک (سیستم عامل ها و نرم افزارهای پشتیبانی شده برای کتیا) رفته و تمام سیستم عامل ها و نرم افزارهای ویندوز که از این نرم افزار پشتیبانی میکنند را ببینید.

پردازنده مناسب برای کتیا

طراحی، مدلسازی
انتخاب تعداد هسته های پردازشی در ایستگاه کاری شما بسیار مهم است. طراحی دو بعدی و مدل سازی سه بعدی در نرم افزار عمدتاً بر یک هسته پردازشگر تکیه دارد. از آنجایی که سرعت ساعت آن هسته بیشتر از هر متغیر دیگری عملکرد را تعیین می کند، ایستگاه کاری با هسته های کمتر (اما سرعت ساعت بالاتر) ایده آل است. بنابراین ما یک پردازنده ۴ تا ۸ هسته ای با سرعت کلاک پایه ۳.۰ گیگاهرتز و بالاتر را توصیه می کنیم.

رندرینگ، شبیه سازی
اگر قصد دارید علاوه بر طراحی و مدل‌سازی از ایستگاه کاری برای رندر/شبیه‌سازی استفاده کنید، هر چه تعداد هسته‌ها بیشتر باشد بهتر است. رندر یک فرآیند بسیار چند رشته ای است و از تمام هسته های CPU موجود در سیستم شما بهره می برد. این مهم است که در نظر داشته باشید که هر چند وقت یکبار از ویژگی های چند رشته ای مانند رندر استفاده می کنید. اگر به ندرت از این ویژگی استفاده می کنید، ممکن است یک پردازنده ۴ تا ۸ هسته ای انتخاب بهتری باشد.

کارت گرافیک حرفه ای مناسب کتیا

برای ساخت، طراحی محصول، معماری و کاربردهای مهندسی، ما یک کارت گرافیک NVIDIA Quadro را به جای کارت های GeForce توصیه می کنیم. کارت های Quadro به طور رسمی توسط شرکت هایی مانند Autodesk و Dassault تست شده و پشتیبانی می شوند. مهمتر از همه، برخلاف کارت های GeForce، آنها دارای قابلیت محاسبه ممیز شناور با دقت دو برابر (FP64) هستند که برای این نوع برنامه ها ضروری است.

اگر بیشتر با مدل های دو بعدی کار می کنید، Quadro P1000 4GB یا Quadro P2200 5GB را توصیه می کنیم.

اگر مدل‌سازی سه‌بعدی نقش زیادی در گردش کار شما دارد، Quadro A2000 6GB، Quadro A2000 12GB یا Quadro RTX A4000 16GB را توصیه می‌کنیم.

حافظه رم مورد نیاز نرم افزار کتیا Catia

به طور کلی، ۳ تا ۶ گیگابایت رم برای هر هسته CPU توصیه می شود. به عنوان مثال، اگر یک پردازنده ۱۲ هسته ای را انتخاب کنید، ۳۲ گیگابایت برای کارهای اساسی یا ۶۴ گیگابایت برای بارهای کاری سخت تر کافی است.

حافظه ذخیره سازی

توصیه می کنیم دو درایو حالت جامد داشته باشید که بهترین عملکرد را ارائه می دهند:

درایو اصلی: SSD برای سیستم عامل و برنامه ها
درایو ثانویه: SSD برای پروژه های فعال. یک SSD اختصاصی عملکرد مطلوبی را ارائه می دهد
SSD 2.5 اینچی SATA با سرعت ۵۰۰ مگابایت بر ثانیه کار می کند
M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD با سرعت ۲۵۰۰ مگابایت بر ثانیه کار می کند

برای ذخیره‌سازی طولانی‌مدت یا پشتیبان‌گیری از فایل‌هایی که به ندرت به آن‌ها دسترسی دارید، یک هارد دیسک ۴ تا ۱۸ ترابایتی را توصیه می‌کنیم. هارد دیسک‌ها همچنین برای ذخیره فایل‌های صادراتی به خوبی کار می‌کنند، زیرا فرآیند صادرات/رندر معمولاً فشرده برای نوشتن نیست.

کیس پیشنهادی ما برای نرم افزار کتیا

اگر می خواهید پردازنده های دوگانه و یا چندین کارت گرافیک با کارایی بالا داشته باشید، ورک استیشن Lenovo P720 توصیه می شود. اگر می‌خواهید با یک پردازنده پیشرفته و تک کارت گرافیک با عملکرد بالا با پتانسیل ارتقا در آینده شروع کنید، کیس ورک استیشن HP Z6 G4 توصیه می‌شود. با Z6 G4، می‌توانید دومین پردازنده منطبق را اضافه کنید و با استفاده از رایزر پردازشگر دوم (اختیاری)، حافظه را دو برابر کنید. منبع تغذیه از دو کارت گرافیک میان رده نیز پشتیبانی خواهد کرد.
ایستگاه کاری HP Z2 G9 برای اکثر گردش‌های کاری توصیه می‌شود. از آنجایی که اینتل اکنون پردازنده‌های تک Core i9 و Xeon را با حداکثر ۱۸ هسته و سرعت کلاک بالا تولید می‌کند، نیازی به پردازنده‌های دوگانه نیست، مگر اینکه پردازش‌های سنگین CPU یا وظایف فشرده‌ای که بیش از ۱۸ هسته نیاز دارند، داشته باشید. همچنین، HP Z4 G4 دارای منبع تغذیه ۱۰۰۰ واتی اختیاری است که از قدرتمندترین کارت‌های گرافیکی از جمله GeForce RTX 3080 و Quadro RTX A5000 پشتیبانی می‌کند.

با یک متخصص صحبت کنید.

متخصصان عملکرد ما می توانند به شما کمک کنند ایستگاه کاری مناسب را که برای برنامه ها و گردش کار شما ساخته شده است پیدا کنید. متخصصان کارآیی DOKMEHA آماده هستند تا در مورد تمام سوالات فنی شما به شما کمک کنند و راه حل هایی را برای گردش کار نرم افزار حرفه ای شما ارائه دهند.

تماس با متخصصان

شنبه تا پنج شنبه | ۱۰ صبح تا ۵ عصر
۶۸۰۸ ۲۸۴۲ ۰۲۱ / ۶۸۰۹ ۲۸۴۲ ۰۲۱
پشتیبانی در WhatsApp پیام بگذارید:
۰۹۳۶۹۵۳۷۷۱۳ / ۰۹۳۵۸۱۱۶۴۲۲

مشاوره رایگان و تخصصی برای

نرم‌افزار کتیا CATIA Solutions

درود بر شما، برای گرفتن مشاوره در مورد لپ تاپ یا کیس کامپیوتر حرفه ای مخصوص کار با نرم‌افزار کتیا CATIA، از طریق فرم زیر با ما ارتباط بگیرید.


اگر میخواهید ما با شما تماس بگیریم یا ایمیل ارسال کنیم، لطفاً این فرم را پر کنید تا یک متخصص از Dokmeha، با شما صحبت کند و راهنمایی لازم را انجام دهد!

30 دیدگاه

 1. سلام خسته نباشید سیستمی با corei5 13420 و گرافیک rtx3050 6gb و رم ۳۲ گیگ ddr4 برای کتیا مناسبه ؟

  1. درود بر شما،‌ مشخصا سیستم شما برای گیم و نرم افزارهایی که نیاز به Certificate ندارند بسیار خوب است. و تا بخشی از نیاز شما رو هم در CATIA پاسخگو هستش. اما موردی که شاید پیش بیاد، کاربرد هایی از نرم افزار هستش که نیاز به گواهی سخت افزاری یا ISV تولید کننده نرم افزار کتیا یا داسو سیستم هستش. در اون کاربری ها شما باید سخت افزار گواهی شده Certificate ISV طبق توصیه سازنده تهیه کنید
   برای شفافیت به لینک زیر مراجعه کنید.
   https://www.3ds.com/support/hardware-and-software/hardware-and-software-configurations
   پیشنهاد میکنم لپ تاپ های ورک استیشن رو مشاهده کنید.
   https://www.dokmeha.com/product-category/laptop/laptop-user-category/laptop-workstation/

 2. سلام ارور لایسنس میتونه مشکل از خود لپ تاپ باشه

  1. سلام، این خطا به سخت افزار مربوط نمیشه

 3. سلام خسته نباشید من می‌خوام یک لپتاپ بخرم برای نصب برنامه کتیا و اینکه اطلاعات لپتاپ چی باید باشه که برنامه راحت اجرا شده ممنون میشم راهنمایی کیند

  1. سلام وقت بخیر
   لپ تاپ هایی که میتونید انتخاب کنید در دسته بندی لپ تاپ های ورک استیشن هستن باتوجه به بودجه میتونید از لپ تاپ های زیر که لینک ش رو قرار میدم انتخاب کنید.
   https://www.dokmeha.com/product/dell-precision-15-5000-series-5530-mobile-workstation/
   https://www.dokmeha.com/product/hp-zbook-studio-g8-15-mobile-workstation/
   https://www.dokmeha.com/product/dell-precision-7000-7540-mobile-workstation/
   https://www.dokmeha.com/product/hp-zbook-fury-17-g8-mobile-workstation/

 4. سلام
  عذر میخوام من بتازگی لبتاب hp , cori7 , 1195g7 (آخرین نسل پردازنده) خرید کردم با ویندوز ۱۱ home ک کارت گرافیکش به صورت یکپارچه intel iris xe هست
  تمام مشخصات لبتاب بالاترین و جدید ترین بود ولی برای کارت گرافیک یکپارچه دچار شک شدم (۱۶gb ram , 512 gb ssd)
  آیا برای کتیا به مشکل می خورم؟

  1. درود بر شما آقا پویا.
   این لپ تاپ برای تنها مدل سازی و طراحی های کوچک مناسب خواهد بود و برای کارهای دیگر در کتیا نیاز به کارت گرافیک قوی تر از نوع انویدیا کوادرو NVIDIA Quadro بسته به حجم و گزینه قابل انجام خواهید داشت.
   برای اطلاع بیشتر به مقاله سالیدورک مراجعه کنید که توضیحات کافی در آن با نرم افزار کتیا مشترک است.
   بعد از مطالعه این مقاله، اگر سوالی داشتید، با بخش مشاوره تماس گرفته و درخواست سیستم ورک استیشن مناسب خودتون رو عنوان کنید.

 5. سلام فرای نصب کتیا v5r21نیاز به مانیتور خاصی داریم؟

  1. درود بر شما جناب محمد سینا.
   مانیتور در نرم افزارهای CAD/CAM ارتباط مستقیمی به کارت گرافیک داره. البته کارت گرافیک شما حتما باید Nvidia Quadro یا AMD RadeoPro از سری حرفه ای باشه که در مقاله سخت افزاری مورد نیاز نرم افزار SOLIDWORKS سالیدورکس توضیح دادیم. تعداد پارت و قطعه ای که داخل صفحه موجود میشه خیلی مهم. اگر رزلوشن FHD استفاده می کنید، دیگه مهم سایز مانیتور نیست، مثلا ۲۴ اینچ یا ۳۲ اینچ، اما در رزلوشن ۴K یا چندین مانیتور FHD، کارت گرافیک مناسب به تعداد قطعات موجود در صفحه رو انتخاب کنید.
   اما بعد از خواندن مقاله سالیدورک، اگر سوالی باقی مانده باشد، میتونید از مشاوره تخصصی سایت دکمه ها در این زمینه کمک بگیرید.

 6. برای کار با کنیا مناسب هست این لپ تاپ ؟
  جهت طراحی قالب

  1. درود بر شما
   نیکو هستم آقا مهدیار عزیر
   اگر پردازنده اینتل Xeon و کارت گرافیک حرفه ای سری کوادرو باشه عالی هستش.

 7. سلام وقت بخیر
  لپ تاپی با مشخصات
  i7 نسل ۱۰
  ۸گیگ رام
  ۵۰۰ گیگ ssd
  گرافیک ۲ مجزا
  برای کار با کنیا مناسب هستش
  من برای طراحی قالب های تزریق پلاستیک می‌خوام

 8. سلام بر شما دوست عزیز
  بنده یه لپ تاپ داشتم میخواستم نظر شما رو در مورد عملکرد کتیا روی اون بدونم
  ram 8
  graphic 2g
  cpu i5 نسل ۵

  1. درود بر شما
   اگر پردازنده شما از سری کم مصرف هستش و یا کارت گرافیک مجزا و حرفه ای سری Quadro یا FirePro‌ در کانفیگ شما وجود نداره، برای کار با نرم افزار کتیا مناسب نیست، اما منظور بنده این نیست که کتیا رو نمیشه نصب کنید، منظور بنده استفاده حرفه ای هستش. در لینک زیر توضیح کاملی در نوع کاربری و نوع پردازش این نرم افزار و سالیدورک ارایه دادم.

   https://www.dokmeha.com/solidworks-hardware/

 9. با سلام ،میخواستم بدونم آیا میشود بجای استفاده از کارتهای گرافیک پیشنهادی شرکت سالیدورک و کتیا که بسیار قیمت بالایی در ایران دارد،از کارتهای ۱۰۵۰،۱۰۳۹،۱۶۵۰ استفاده کرد ، با این افزایش قیمت سخت افزار در ایران ،باید برگردیم عقب و از نسخه های ۲۰۰۵ شروع کنیم ، کسی هم پولدار باشه ،میخواد چکار این نرم افزارهای سخت را یاد بگیره ،دلالی سکه و دلار یاد بگیره ،خیلی با صرفه تره،،انشاالله خودمون مثل گندم خودکفا میشیم ،کارت گرافیک میسازیم که آمریکایی ها بیان بخرن ،،با تشکر

  1. درود بر شما.
   واقعیت اینه که کار با بازی و ابزار کار با ابزار بازی فرق داره، شما میتونی از هر کارت گرافیکی استفاده کنید، ولی ابزار و گواهینامه هایی که تعهد کاری دادند و توصیه شده توسط شرکت های سازنده رو نمیشه عوض کرد.
   شما برای کار با سالیدورک میتونی از بهترین گزینه های موجود به قیمت استفاده کنید. بنده دو عدد کارت گرافیک معرفی می کنم برای کار با نرم افزار برای حجم کم و متوسط با سایز نمایشگر FHD. کارت های گرافیک کوادرو Nvidia Quadro P2200 5GB , Nvidia Quadro P620 2GB. و همچنین برای حجم های بزرگتر و سایز رزلوشن ۴K میتونید از کارت گرافیک Nvidia Quadro RTX 4000 8GB استفاده کنید.

 10. سلام من گرافیک لب تاپم ۵۱۲ هستش و رم و هاردم یک ترا و ۸گیگ هستند
  ایا نرم افزار کتیا روی لب تاپم نصب میشه یا نه؟

  1. سلام آقا فرشید.
   اینکه پردازنده چه مدلی باشه خیلی مهم هستش و مدل پردازنده های حرفه ای مناسب کار شماست و برای کارت گرافیک هم حداقل ۲GB حافظه مجزا برای استارت مناسب هستش، اما برای کارهای حرفه ای تر و انتخاب سیستم های شخصی با گزینه های اختصاصی کاربر، حتما با مشاورین سایت دکمه ها تماس بگیرید.

 11. درود بر شما، وقتتون بخیر، میخواستم مشخصات یک لپ تاپ مناسب برای نرم افزار سالید وورک و کتیا بفرمایید، چه نوع رم و هارد و cpu داشته باشه. ممنون میشم

  1. با سلام
   انتخاب بهترین گزینه برای شما بستگی به کار شما با نرم افزار های کتیا و سالیدورک که گفتید داره اینکه ۲D کار میکنید یا ۳D تفاوت داره به نوع انتخاب بهترین لپ تاپ یا کیس، ولی چند مورد رو معرفی میکنم در سایت بررسی کنید با توجه به هزینه ای که می خواهید بکنید یک مورد رو انتخاب کنید. گزینه های معرفی شده جزء بهترین انتخاب ها برای شما هستند اما در صورتی که با هزینه شما مطابقت نداشت میتونید تماس بگیرید و مستقیم از متخصصان دکمه ها مشاوره رایگان بگیرید.
   لپ تاپ ها:
   https://www.dokmeha.com/product/hp-zbook-17-g4-mobile-workstation/
   https://www.dokmeha.com/product/hp-zbook-15-g6-mobile-workstation/
   کیس ها:
   https://www.dokmeha.com/product/hp-z4-g4-workstation-tower/
   https://www.dokmeha.com/product/hp-z6-g4-workstation/

 12. سلام خیلی ممنون میشم اگه لطف بفرمایین وراهنمایی کننین بنده کامپیتر خانگی دارم که مشخصاتش به شرح زیره‌؛
  Cpu؛ I3
  ddr3
  Ram8gig
  ۱gig؛ graphic
  Windows10,64bit
  آیا مناسب کتیاهست؟اگه نه چکارباید بکنم؟

  1. با سلام
   اگر منظور شما کار عادی دانشگاهی هستش و پروژه های خاصی ندارید واقعا همین کافی هستش ولی اگر بحث پروژه های کاری و بزرگ هستش، کلا از این گروه سخت افزار خانگی باید فاصله بگیرید و برای کار خودتون به پردازنده های با حجم کش بالا و گرافیک های دارای گواهی ISV رو بیارید، که اینجا مناسب این بحث نیست و دوستان بخش پشتیبانی و مشاوره در خدمت شما هستند.

 13. سلام،نیاز به لپ تاپ برای طراحی با نرم افزار کتیا دارم ولی نمیدونم با چه سخت افزاری خریداری کنم که حداقل تا۳،۴سال اذیتم نکنه،ممنون میشم کمکم کنید

  1. با سلام و عرض وقت بخیر.
   شما برای نرم افزار های مهندسی و محاسباتی باید از کامپیوترهای حرفه ای و با گواهی ISV استفاده کنید.
   در نهایت پردازنده های حرفه ای سری Core i و سری Xeon برای بخش پردازنده مناسب هستند و لطفا پردازنده ها برای کاربری عمومی رو استفاده نکنید.
   در بخش گرافیک هم به تایید شرکت تولید کننده یعنی Dassault Systèmes برای Catia باید از گرافیک های Quadro استفاده کنید.
   برای خرید کیس و لپ تاپ های ورک استیشن باید نیاز سنجی بشید و میتونید با شماره های داخلی مشاورین ما صحبت کنید.
   سعی کنید خرید دقیقی داشته باشد که مبالغ مورد هزینه کارآمد و بهینه واقع باشه.
   شاد، موفق و پیروز باشید.

 14. سلام میشه برنامه کتیا رو با تبلت گلکسی نوت۸استفاده کرد؟

  1. با سلام، اگر نسخه اندروید داشته باشه که مشکلی نیست، ولی به طور کلی نرم افزارهای مهندسی با پردازش سنگین رو یک سیستم عادی هم نمی تونه خروجی بگیره. حالا شما در نظر بگیر که پردازنده فقط ۱.۶GHz فرکانس در چهار هسته تنها بدون ضریب رشته یا حجم کش مناسب داشته باشه.
   به نظر بنده از ابزار حرفه ای استفاده کنید بهتر.

 15. باسلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم چطوری میتونم نرم افزار کتیا رو روی مک بالا بیارم؟
  وآیا با انجام این کار کارایی نرم افراز کم میشه یا نه؟
  با تشکر

 16. سلام خسته نباشید من لب تاب msi lng GX633 را دارم میخواستم بدونم که آیا نرم افزار کتیا را میتوانم را سیستمم نصب کنم و ایا نرم افزار روی سیستمم اجرا میشه
  باتشکر لطفا راهنمایی نمایید منتظرم.

  1. با سلام
   بستگی به اینکه چند بیتی باشه نرم افزار شما و هماهنگی اون با سیستم عامل و همچنین نیاز حداقلی سیستم سخت افزاری مورد نیاز نرم افزار مورد استفاده.

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید

close