درخواست مشاوره

Request a Consultation

فرم درخواست مشاوره رایگان

قسمت های ستاره دار (*) ضروری است لطفا کامل کنید.

متخصصین Dokmeha در چه حوزه ای می توانند به من کمک کنند؟

متشکرم از اینکه به فروشگاه اینترنتی دکمه ها آمده اید.

متخصصان خبره Dokmeha آماده هستند تا به تمام سؤالات فنی شما پاسخ دهند و راهکارهایی را برای بهینه سازی و بهره وری بهتر نرم افزار های تخصصی ارائه دهند. لطفا این فرم را پر کنید و برای ما ارسال نمائید تا در اسرع وقت یک متخصص از Dokmeha در حوزه نرم افزار تخصصی شما با شما تماس بگیرد!


متخصصین دکمه ها Dokmeha در چه حوزه هایی به من کمک میکنند؟

متخصصین دکمه ها آماده اند تا به شما در جهت انتخاب سخت افزار مناسب برای بهینه سازی نرم افزارهای کاربردی شما در زمینه های تخصصی زیر کمک کنند:

  • معماری، مهندسی و ساخت و ساز

شامل نرم افزارهای تخصصی از جمله ArchiCAD ،AutoCAD، Civil 3D، SCENE Faro، Lumion، Navisworks، ReCap، Revit، Rhino، SketchUp،Virtual Reality می باشد.

  • طراحی محصول و ساخت

شامل نرم افزارهای تخصصی از جمله ANSYS، CATIA،Creo PTC، Inventor، KeyShot، Solid Edge، SOLIDWORKS می باشد.

  • رسانه و سرگرمی

شامل نرم افزارهای تخصصی از جمله ۳ds Max، Adobe Creative Cloud، Arnold، Cinema 4D، DaVinci Resolve، Maya، V-Ray  می باشد.

  • علوم داده

شامل چندین شاخه تخصصی از جمله یادگیری عمیق(Deep Learning)، هوش مصنوعی (AI)، مهندسی داده(Data Engineering)،  یادگیری ماشین(Machine Learning)، داده کاوی (Data mining) و محاسیات بصری می شود و متخصصین Dokmeha به صورت حرفه ای بهترین سخت افزار را برای داشتن سرعت در انجام کار، بهینه بودن، قابل اطمینان بودن و امنیت داده های با ارزش شما، پیشنهاد می دهد.

  • رندرینگ بر پایه CPU and GPU

حوزه رندرینگ معمولا خروجی کار شماست و نیازمند انتخاب سخت افزار مناسب است که با اطمینان و امنیت بالا به همراه سرعت در انجام کار خروجی مناسب داشته باشید، بنابراین متخصصین Dokmeha در این زمینه نیز متناسب با موتور رندرهای مورد استفاده و نوع پروژه های شما بهترین سخت افزار را پیشنهاد و اسمبل می کنند. نرم افزارها و موتور رندرهای این حوزه نیز که بر پایه پردازنده CPUو گرافیک GPU هستند شامل OctaneRender، Redshift، V-ray، Corona Render و … غیره می باشد.

  • مهندسی پزشکی، آموزش و دولت

در حوزه پزشکی و آموزش، مراکز دولتی و سازمانی که امنیت اطلاعات و سرعت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و دکمه ها پیشنهادهای سخت افزاری مناسبی دارد، از جمله نرم افزارهای این حوزه نیز می توان به این موارد ، ۳ds Max، Adobe Creative Cloud، ANSYS، ArchiCAD ،AutoCAD، Lumion، Cinema 4D، Maya، V-Ray، SketchUp، SOLIDWORKS، Revit  اشاره کرد.

به علت نوسانات شدید ارزی، قبل از خرید، قیمت را با تماس تلفنی (6808 2842-021) یا تیکت استعلام نمائید.تیکت بزنید
+