درخواست مشاوره

Request a Consultation

فرم درخواست مشاوره

با یک متخصص صحبت کنید.

متخصصان ما می توانند به شما کمک کنند تا سیستم ورک استیشن مناسب برای برنامه های خود را پیدا کنید. متخصصان DOKMEHA آماده هستند تا در مورد تمام سوالات فنی به شما کمک کنند و راه حل هایی را برای استفاده بهتر از نرم افزار حرفه ای ارائه دهند.


با ما تماس بگیرید

شنبه تا پنج شنبه | ۱۰ صبح تا ۵ عصر       

۰۲۱۲۸۴۲۶۸۰۸  |  ۰۲۱۲۸۴۲۶۸۰۹

پشتیبانی در WhatsApp پیام بگذارید :

۰۹۳۶۹۵۳۷۷۱۳ رضائی  |  ۰۹۳۵۸۱۱۶۴۲۲ نیکو


در صورت نیاز لطفاً فرم زیر را پر کنید تا یک متخصص از Dokmeha ، با شما تماس بگیرید و راهنمایی لازم را انجام دهد!

به بخش مشاوره سایت دکمه ها خوش آمدید.

مشاوره سخت افزار سایت DOKMEHA در چه حوزه ای می تواند به مشتریان سخت افزار کمک کند؟

اعضای مشاوره سیستم های پردازشی عددی/گرافیکی در بخش سخت افزار، خواستار این مهم هستیم که شعار “کامپیوتر باید کار کند” به همراه قیمت و کیفیت خدمات، برای خریدار عملی شود. متخصصان ما در بخش مشاوره سخت افزار آماده هستند تا به سؤالات شما پاسخ دهند و راهکارهایی را برای بهینه سازی سخت افزار و بهره وری بیشتر در نرم افزار یا نرم افزارهای تخصصی شما ارائه دهند.

با پر کردن فرم درخواست مشاوره از جزییات کاری و محدوده قیمتی خود و ارسال آن به ما در روند مشاوره، کیفیت بهتری را دریافت کنید.


متخصصین دکمه ها – DOKMEHA در چه حوزه های سخت افزاری مشاوره می دهند؟

مشاورین دکمه ها آماده اند تا به شما در جهت انتخاب سخت افزار مناسب برای بهینه سازی در نرم افزارهای شما و حوزه سلامت کاربر در زمینه های کاری زیر کمک کنند:

شامل نرم افزارهای تخصصی از جمله ArchiCAD ،AutoCAD، Revit، Rhino، SketchUp، Civil 3D، SCENE Faro، Lumion، Navisworks، ReCap، Virtual Reality می باشد.

شامل نرم افزارهای تخصصی طراحی و ساخت از جمله ANSYS، SOLIDWORKS، CATIA، Creo PTC، Inventor، KeyShot، Solid Edge می باشد.

شامل نرم افزارهای تخصصی طراحی، تدوین، جلوه های ویژه، مدلینگ و رندرینگ از جمله ۳ds Max، Adobe Creative Cloud، Cinema 4D، DaVinci Resolve، Maya می باشد.

شامل چندین شاخه تخصصی از جمله یادگیری عمیق (Deep Learning)، یادگیری ماشین (Machine Learning)، مهندسی داده (Data Engineering)، داده کاوی (Data mining) و محاسیات بصری می شود و مشاورین دکمه ها-DOKMEHA به صورت حرفه ای بهترین سخت افزار را برای داشتن سرعت در انجام کار، بهینه بودن، قابل اطمینان بودن و امنیت داده های با ارزش شما، پیشنهاد می دهد.

واقعیت مجازی شامل حوزه های جدیدی مانند متاورس است که از ترکیب هوش مصنوعی Artificial intelligence (AI)، واقعیت مجازی (VR) virtual reality، مهندسی نرم افزار و… تشکیل شده است، برای کار با نرم افزار های این حوزه، به سخت افزاری نیاز دارید که بتواند همزمان محاسبات پیچیده ریاضی و عددی را به همراه گرافیک قدرتمند اجرا کند. متخصصین دکمه برای اینکار سیستم های پیشنهادی خود را با توجه به نرم افزاری که شما کار میکنید آماده می کنند.

در کیس های ورک استیشن، رندر یا رندرینگ بر پایه پردازنده (CPU) یا کارت گرافیک (GPU) و یا هر دو Hybrid CPU/GPU انجام می شود. رندر یا رندرینگ معمولا خروجی کار شماست و نیازمند انتخاب مناسب سخت افزار، که با سرعت و پایداری در حفظ اطلاعات اوله و امنیت محتوای شما به خروجی تصویر، ویدیو یا حل مساله و پاسخ عددی ختم شود.

هر کدام از نرم افزارهای حرفه ای تدوین، جلوه های ویژه، طراحی، مدلینگ، محاسبات عددی و … که مشاورین سخت افزار دکمه ها از این بین، بیش از ۲۰۰ نوع از آنها را برای کار انتخاب و مشخص کرده اند. که هر کدام یک یا چندین موتور رندر اختصاصی مجزا و یا مشترک با بقیه نرم افزارهای شما را شامل می شوند.

به صورت کلی بیش از ۱۱۰ موتور رندر موجود است که شناخته شده ترین آنها عبارتند از : Arnold/Corona Renderer/Keyshot/Maxwell/Mental Ray/V-Ray/FryRender/FurryBall/Luxion/LightWorks/Shaderlight/AccuRender nXt/Cycles. این موتور رندرها، بنا به انتخاب نوع خروجی و جزییات درخواستی در محتوای شما تغییر می کنند. هر نرم افزار حرفه ای یا موتور رندر آن از یک یا چندین اینترفیس مجزا یا مشترک برای ارتباط با سخت افزار بهره می برد و هنر شما در انتخاب درست آنها این است که با انجام هزینه کمتر به پاسخ درست یعنی سرعت و خروجی با کیفیت دست پیدا کنید.

  • مراکز پزشکی، آموزش و دولت

مراکز دولتی و حوزه های پزشکی، آموزش و سلامت، سازمانهای مالی و شرکت های بزرگ درخواست سخت افزار کامپیوتری مشترکی مانند : امنیت اطلاعات، پایداری و سرعت مناسب از کامپیوتر های خود دارند، در اینجا مشاورین سازمانی سخت افزار با آشنایی به ملزومات جانبی آنها برای شما انتخاب هایی با نگرش دراز مدت در رضایتمندی، سلامت و بهبود کارایی کاربران و هزینه مصرف انرژی و نگهداری پایین را در نظر می گیرند.

  • حوزه سلامت محیط کار و کاربری

در این بخش ما با سلامت محیط کاری کاربر همراه می شویم و سوالات مشخص شما در این مسیر را پاسخگو هستیم. سوالاتی که درباره نور محیط، مانیتور و کمبود نور کافی و تاثیر آن بر روی بازدهی و سلامت چشم کاربر در درازمدت. و همچنین سلامت فیزیکی محیطی و لوازم، از ارتفاع میز و صندلی و زیر دستی/پایی و سایز و پد های کیبورد و موس گرفته تا ارتفاع صفحه نمایش و صدای کیس و تاثیر آنها بر شما. همچنین درباره مفاهیم سلامت سکوت و سادگی محیط و راهکارهای نظم بر روی میز کار صحبت می کنیم.

سبد خرید

close