معماری، مهندسی و ساخت ساز (AEC)

توانایی ایجاد مدل های دقیق معماری ، مهندسی و ساخت آن در مهلت مقرر برای موفقیت شرکت شما ضروری است، بنابراین با استفاده از ایستگاه های کاری معماری Dokmeha و ایستگاه های کاری مهندسی که برای AEC ساخته شده است ، عملکرد نرم افزار AEC را تسریع کنید.

راه حل های نرم افزاری Dokmeha برای معماری، مهندسی و ساخت ساز

Dokmeha Software Solutions for Architecture, Engineering & Construction (AEC)

نرم افزار برای زندگی روزمره هر متخصص معماری ، مهندسی یا ساخت و ساز بسیار مهم است. این که آیا برای تکمیل پروژه ها، ارائه خدمات به مشتریان یا دستیابی به اهداف تجاری استفاده می شود به جامعه AEC و مجموعه ای از راه حل های مختلف برای بهره وری و موفقیت انرژی بستگی دارد. این طیف از نرم افزار ها برنامه های گردش کار (workflow) را به سمت پلتفرم هایی که برای همکاری در پروژه و مستندات استفاده می شوند نیز در بر می گیرد. نرم افزارهای CAD کاربران AEC را قادر می سازد تا مدل های مفصلی را طراحی کنند ، در حالی که از پلتفرم های دیگر برای تبدیل آن برنامه ها به تصاویر سه بعدی استفاده می شود، با این وجود ابزارهای نرم افزاری بیشتری در طول دوره مدیریت پروژه وجود دارد که متخصصان AEC از آنها برای کارهای مهم و گردش کار استفاده می کنند. تنوع در نرم افزار مجموعه ای از مسئولیت ها و وظایف متخصصان AEC را نشان می دهد. کاربران AEC به منظور بهره وری در مدل سازی و پاسخگویی به ذینفعان ، به جدیدترین نرم افزار با درجه حرفه ای و همچنین به ایستگاه های کاری معماری و ایستگاه های کاری مهندسی که بتوانند از این برنامه های متنوع و فشرده پشتیبانی کنند، نیاز دارند.

ArchiCAD

ایستگاه های کاری Dokmeha با اورکلاک حرفه ای برای ArchiCAD بهینه شده است. و در سریعترین زمان، گزینه های چند هسته ای می توانند از چندین پردازنده مرکزی برای کارهای خاص استفاده کنند.

Lumion Act-3D B.V.

Lumion که برای ارائه عکسهای متحرک و انیمیشن باکیفیت استفاده می شود، از کارت گرافیک NVIDIA GeForce با نرخ فریم بالا که برای آنها ایستگاه های کاری Dokmeha پیکربندی شده است، بهترین استفاده را می کند.

Revit AutoDesk

ایستگاه کاری Dokmeha با اورکلاک حرفه ای طراحی و ساخته شده برای Revit ، باعث صرفه جویی در وقت ، افزایش بهره وری و بازگشت سرمایه واقعی می شود.

AutoCAD AutoDesk

گلوگاه های برنامه CAD را با یک ایستگاه کاری اورکلاک شده Dokmeha که برای افزایش بهره وری اتوکد طراحی شده است حذف کنید.

Maxwell

maxwell نرم افزار رندر سه بعدی برای معماران و طراحان است، ماکسول از نظر کیفیت و واقع گرایی افسانه ای است و از طریق یک تنظیم ساده نتایج عالی را به شما می دهد و به شما امکان می دهد روی گزینه های نور تمرکز بیشتری کنید.

Rhino Robert McNeel & Associates

برای طراحی اتومبیل ، هواپیما و موارد دیگر (که به هندسه دقیق ریاضی) نیاز دارد. بهترین گزینه انتخاب نرم افزار Rhino Robert McNeel & Associates به همراه یک ورک استیشن مخصوص آن از Dokmeha می باشد.

Civil 3D AutoDesk

با نرم افزار Civil 3D AutoDesk زیرساخت های پیچیده را مدلسازی و ارزیابی کنید همچنین زمان تحویل پروژه و عملکرد برنامه را با ایستگاه های کاری Dokmeha بهبود ببخشید.

Navisworks AutoDesk

Navisworks برای امکان همکاری و تسهیل کنترل پروژه ساخته شده است و یک ایستگاه کاری Dokmeha با پیکربندی سفارشی ظرفیت محاسباتی مورد نیاز گردش کار برای کار با نرم افزار Navisworks را بهبود می بخشد.

SketchUp Trimble

SketchUp از ابتدای مراحل طراحی تا پایان ساخت مورد استفاده قرار می گیرد و یک ایستگاه کاری Dokmeha ظرفیت محاسباتی را برای برنامه ، نمودار ، طراحی ، جزئیات و مستندات نهایی بهبود می بخشد.

SCENE Faro

داده های اسکن برای هر پروژه ای بسیار مهم است و SCENE Faro عکس هایی با کیفیت بالا تهیه می کند که مهندسان می توانند به آن اعتماد کنند. ایستگاه کاری ایده آل Dokmeha برای اجرای SCENE همچنین امکان استفاده از قابلیت های VR را برای شما فراهم می کند.

ReCap AutoDesk

مهندسان AEC اغلب از Recap همراه با برنامه های CAD تک رشته استفاده می کنند. با یک ایستگاه کاری Dokmeha که برای تسریع هر دو طراحی شده است ، از گلوگاه ها جلوگیری کرده و بهره وری را افزایش دهید.

VIRTUAL REALITY

نیازهای منحصر به فرد محاسباتی برای ایجاد مدل های سه بعدی مجازی و ایجاد محتوای VR نیازمند پیکربندی های منحصر به فرد سخت افزاری است. با ورک استیشن های Dokmeha بهترین گزینه های ممکن را بدست آورید.

سبد خرید

close