رســانـه، ســرگـرمـی و تولید فیلم

سیستم های ورک استیشن  DOKMEHA به گونه ایست که به روند خلق محتوای «رسانه، سرگرمی، تولید فیلم(MEP)» و رندرینگ آنها، سرعتی دو چندان می بخشد. برای آشنایی بیشتر، توضیحات نرم افزارهای ۳ds Max، Maya، و V-Ray و … را در ادامه بخوانید.

راهکارهایی برای رسـانه،سـرگـرمی و تولید فیلم

MEP – Media, Entertiment & Production

DOKMEHA کسب و کار خود را با حمایت از حلقه رسانه ها و سرگرمی آغاز کرد، و این حمایت ما هنوز هم وجود دارد. ما برنامه هایی مانند Cinema 4D، Adobe Creative Cloud ، AutoDesk Maya و … را بررسی می کنیم و سپس به ایجاد و معرفی ایستگاه های کاری جدید و نوآورانه ای برای آنها می پردازیم.

تماشاگران همچنان به تحقق بخشیدن به واقعیت و اعتقادات خود در سرگرمی های خود ادامه می دهند، و انتظار می رود که به دنیایی منتهی شود که تصورات خود را نمی تواند تحریک کنند. حتی در پخش، زمانی که داده و اطلاعات بر روی تقاضا ضروری است، سیستم های DOKMEHA مانیتورهای متعدد، صفحه نمایش ها و جریان های کاری را در حداکثر عملکرد نگه می دارد. کار حرفه ای خلاق در رسانه ها و سرگرمی همچنان در حال تکامل است، بنابراین ایستگاه های کاری حرفه ای تر،به روزتر و قوی تر همچنان نیاز متخصصان می باشد و دکمه ها در تلاش برای برآورده کردن این نیازهاست.

راهکارهای نرم افزاری دکمه ها برای متخصصان رسانه، سرگرمی و تولید فیلم

۳ds Max AutoDesk

در این قسمت انواع مختلفی از ورک استیشن های اورکلاک شده و مخصوص Dedicated Rendering برای رسیدن به بهترین نتایج هنگام کار با ۳ds Max را ارائه می دهیم.

V-Ray Chaos Group

ورک استیشن های  DOKMEHA با همکاری Chaos Group ساخته شده و در خصوص Local Rendering، Dedicated Rendering، و GPU Rendering، عملکرد بالایی دارند.

Maya AutoDesk

محصولات DOKMEHA عملکرد فوق العاده ای برای کار با Maya ارائه داده است. و از سیستم های ورک استیشن اورکلاک شده برای پروژه های رسانه ای گرفته تا راهکارهای اختصاصی برای رندرینگ، را شامل می شود.

Adobe After Effects

Adobe After Effects یک برنامه جلوه های بصری دیجیتالی ، گرافیک حرکتی و برنامه ترکیبی است که توسط Adobe Systems ساخته شده و در مراحل پس از تولید فیلم سازی و تولید تلویزیونی استفاده می شود.

Adobe Premiere Pro

Adobe Premiere Pro یک برنامه ویرایش فیلم مبتنی بر جدول زمانی(timeline-based) است که توسط Adobe Systems ساخته شده و به عنوان بخشی از برنامه صدور مجوز Adobe Creative Cloud منتشر شده است.

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop یک ویرایشگر گرافیک پیکسلی است که توسط Adobe Systems توسعه و منتشر شده است. این نرم افزار به عنوان استاندارد صنعتی واقعی در ویرایش گرافیک پیکسلی استفاده می شود.

Flame

نرم افزار Flame ابزاری را برای جلوه های بصری سه بعدی تعاملی ، اتمام ، ترکیب بندی ، گرافیک پیشرفته ، درجه بندی رنگ ، مطابقت ، سرمقاله و توسعه نگاه ارائه می دهد.

Nuke

نرم افزار NUKE یک برنامه ترکیبی دیجیتال مبتنی بر Node (گره) است که توسط The Foundry ساخته شده و برای پس از تولید فیلم و تلویزیون استفاده می شود.

DaVinci Resolve Black Magic Design

Davinci Resolve  یکی از پیشرفته ترین نرم افزارهای ویرایش، نهایی سازی و تصحیح رنگ است.ازینرو، کاربران برای رسیدن به نتایج عالی، باید در انتخاب مشخصات سخت افزاری مورد نیاز بسیار دقت کنند.

Cinema 4D Maxon

Maxon Cinema4D یکی از نرم افزارهای حرفه ای در زمینه Modeling، ساخت انیمیشن و رندرینگ می باشد. ما می توانیم سیستم شما را به صورت سفارشی پیکربندی کنیم تا کارهای شما با بالاترین کاراریی، اجراء شوند.

Arnold AutoDesk

Arnold در ابتدا طی یک همکاری مشترک با Sony Pictures Image works ساخته شد و هم اکنون این نرم افزار در بیش از ۳۰۰ استودیو در سرتاسر دنیا از جمله استودیوهای Framestore, MPC, The Mill و… مورد استفاده قرار می گیرد.

Modo

Modo نرم افزاری برای مدلسازی ، مجسمه سازی ، نقاشی سه بعدی ، انیمیشن و ارائه سطح چند ضلعی و زیرمجموعه است. این برنامه شامل ویژگی های وزن دهی لبه ها است و در سیستم عامل های Windows ، Linux و mac اجرا می شود.

Houdini FX

Houdini یک نرم افزار کاربردی انیمیشن سه بعدی است که براساس نرم افزار Side Effects توسعه شده است. از هودینی در تولیدات مختلف انیمیشن های بلند از جمله فیلم های سینمایی دیزنی Frozen ،Zootopia ،Blue Sky Studios و… استفاده شده است.

Mari

نرم افزار Mari یک نقاشی سه بعدی و بدون محدودیت است ، با ترکیب قدرت و کارایی حتی برای پیچیده ترین پروژه ها با ابزارهای نقاشی سه بعدی در mari از خلاقیتان نهایت استفاده را بکنید.

Autodesk Motion Builder

MotionBuilder یک نرم افزار حرفه ای انیمیشن برای ساختن شخصیت های سه بعدی است که توسط Autodesk تولید شده است. برای تولید مجازی ، ضبط حرکت و انیمیشن سنتی با فریم کلیدی استفاده می شود.

Fusion

Fusion پیشرفته ترین نرم افزار ترکیبی جهان برای هنرمندان جلوه های دیداری ، طراحان گرافیک پخش و حرکت و انیمیشن های سه بعدی است. در بیش از ۱۰۰۰ فیلم سینمایی مهم و پرطرفدار هالیوود مورد استفاده قرار گرفته است.

ZBrush

ZBrush ابزاری برای مجسمه سازی دیجیتال است که ترکیبی از مدل سازی ، بافت و نقاشی ۳D / 2.5D است. از فناوری اختصاصی “pixol” استفاده می کند که اطلاعات روشنایی ، رنگ ، مواد و عمق را برای همه اشیا موجود در صفحه ذخیره می کند.

Autodesk Mudbox

Mudbox ابزاری اختصاصی برای ساخت مجسمه سازی و نقاشی سه بعدی مبتنی بر رایانه است. کاربرد اصلی آن مجسمه سازی دیجیتال با وضوح بالا ، رنگ آمیزی بافت و تغییر مکان و ایجاد نقشه طبیعی است.

سبد خرید

close