واقعیت مجازی، هوشندسازی آموزش

واقعیت مجازی (VR) و هوشمندسازی آموزش (ٍEducation intelligence) موارد جدیدی نیستند. در واقع  VR از فناوری برای ایجاد محیط های شبیه سازی شده استفاده می کند که می توانیم خود را در آن غوطه ور کنیم ، و هوشمندسازی آموزش برای آن است که محیط های آموزشی پویا بر بستر فناوری داشته باشیم و باعث تسریع و خلاقیت در آموزش شویم. به هم پیوستن این دو VR و EI می تواند فرصت های بسیار باورنکردنی را در اختیار ما قرار دهد. و در صنعت های مختلفی استفاده می شود ازجمله سفر و گردشگری پویا، آموزش پویا، خرید آنلاین همهجانبه در محیط مجازی اما واقعی، سرگرمی جذاب و … را برای ما فراهم می کند.

واقعیت مجازی، هوشند سازی آموزش

Virtual Reality and Education Intelligence

در این بخش جدید تیم ورک استیشن دکمه ها با مطالعه و تحقیقی که در حوزه نرم افزارها و سخت افزارهای مربوط به واقعیت مجازی و هوش سازی آموزش انجام داده است قصد معرفی و مشاوره قبل از خرید سیستم های کاری (ورک استیشن) متناسب با نرم افزارهای تخصصی این حوزه و ابزار و سیستم های آموزش هوشمند را دارد. بنابراین متناسب با کار هر نرم افزار، راهکارهای تخصصی سخت افزاری برای داشتن یک سیستم ورک استیشن قدرتمند در جهت بهبود و افزایش بهره وری در کار و پروژه های نرم افزاری شما هدف ماست و در این راستا تلاش میکنیم تا راه شما متخصصان Virtual Reality, Education Intelligence (VREI)  را آسان سازیم.

کامپیوتر پوشیدنی HP Z VR BACKPACK G1

Fusion

Fusion پیشرفته ترین نرم افزار ترکیبی جهان برای هنرمندان جلوه های دیداری ، طراحان گرافیک پخش و حرکت و انیمیشن های سه بعدی است. Fusion دارای یک رابط کاربری آسان و قدرتمند مبتنی بر گره است بنابراین شما می توانید با اتصال انواع مختلف پردازش به یکدیگر، جلوه های پیچیده ای را بسازید.

Revit AutoDesk

Autodesk Revit در حال ساخت نرم افزار مدل سازی اطلاعات برای معماران ، مهندسان سازه ، مهندسان MEP ، طراحان و پیمانکاران است؛ این به کاربران اجازه می دهد تا یک ساختمان و سازه و اجزای آن را به صورت سه بعدی طراحی کنند و مدل را با عناصر پیش نویس ۲ بعدی حاشیه نویسی کنند و از پایگاه داده مدل ساختمان به اطلاعات ساختمان دسترسی پیدا کنند.

SketchUp Trimble

SketchUp یک برنامه کامپیوتری مدل سازی سه بعدی برای طیف گسترده ای از برنامه های طراحی مانند معماری ، طراحی داخلی ، معماری منظر ، مهندسی عمران و مکانیک ، طراحی بازی های فیلم و فیلم است.

MATLAB WORKS

میلیون ها مهندس و دانشمند به متلب اعتماد می کنند MATLAB ترکیبی از یک محیط دسک تاپ تنظیم شده برای تجزیه و تحلیل و طراحی فرآیندهای تکراری با یک زبان برنامه نویسی است که ریاضیات ماتریس و آرایه را مستقیماً بیان می کند.

۳ds Max AutoDesk

Autodesk 3ds Max یک برنامه گرافیکی کامپیوتری سه بعدی حرفه ای برای ساخت انیمیشن ها ، مدل ها ، بازی ها و تصاویر سه بعدی است.

سبد خرید

close