محصولات جعبه باز OPEN BOX

محصولات جعبه باز یا اپن باکس Open Box پیام بگذارید

محصولات جعبه باز Open Box

محصولات جعبه باز یا Open Box یکی از گزینه های وضعیت محصول در سایت دکمه ها هستند که شامل لپ تاپ و کیس کامپیوتر، یا قطعات سخت افزاری اپن باکس می باشند، این محصولات به معنی استوک، کارکرده یا دست دوم نمی باشند بلکه فقط جعبه این محصولات به علل مختلفی که در ذیل به آنها اشاره می شود، باز شده است.

  1. دستگاه هایی که به خاطر محدود و منحصر بفرد بودن، به صورت شخصی و مسافری وارد کشور شده اند.
  2. دستگاه هایی که در گمرکات کشور به جهت بازدید محتویات، توسط کارشناسان گمرکی باز شده اند.
  3. دستگاه هایی که در زمان واردات یک یا چندین نمونه جهت تست، تحویل اداره استاندارد شده است.
  4. دستگاه هایی که در ویترین فروشگاه جهت بازدید عموم می باشند.
  5. دستگاه هایی که در ویترین فروشگاه های رسمی شرکت ها سازنده برای بازدید عموم به نمایش گذاشته شده اند.
  6. دستگاه هایی که به علت داشتن ایراد کوچک ابتدایی از قبیل: خط و خش جزئی یا پاره بودن کارتن در لیست جعبه بازه ها یا همان اپن باکس (Open Box) قرار می گیرند.

محصولات جعبه بازopen box

نکات مهم در مورد محصولات اپن باکس Open Box

چه دستگاهی اپن باکس نیست؟

  1.  دستگاه هایی که دارای ایراد اولیه در زمان راه اندازی بوده و به دلایل مختلف به کارخانه یا نمایندگی برگشت خورده و فرآیند تازه‌سازی یا بازسازی (Refurbished) را طی کرده است. و روی کارتن دستگاه کلمه Factory Refurbished توسط کارخانه نوشته شده است. (توضیحات کامل در  مقاله: ریفربیشد Refurbished چیست؟)
  2. دستگا ه هایی که استفاده شده اند و به مشتری حقیقی یا سازمان ها فروخته شده اند به عنوان کالای دسته دوم (کارکرده, Second-hand, Used)  در بازار به فروش می رسند.

جعبه یا کارتن دستگاه اپن باکس Open Box

نکته مهم در مورد جعبه یا همان کارتن دستگاه های اپن باکس است، جعبه این دستگاه ها یا با کارتن اصلی می باشد که سریال نامبر آنها روی کارتن و پشت دستگاه مخدوش شده است که به عنوان آکبند فروخته نشوند یا با کارتن سفید رنگ یا خاکی رنگ بدون هیچ مشخصات و نوشته ای روی جعبه به عنوان اپن باکس فروخته می شوند.

اپن باکس open box

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید

close