سـاخـت و طـراحـی محصـول

طراحی و ساخت محصولات نیاز به قدرت محاسباتی گسترده ای دارد بنابراین برای دستیابی به نتایج دقیقی که انتظارات مشتریان را فراهم کند، Dokmeha ایستگاه های کاری (ورک استیشن) سفارشی خود و همچنین بهترین سیستم های اسمبل شده کارخانه ای را متناسب با نرم افزارها مرتبط با کار ساخت و طراحی محصول مانند SolidWorks، CATIA، KeyShot، ANSYS، Maxwell و … معرفی کرده است، تا مشتریان و متخصصان بتوانید به راحتی لبه های علم و تکنولوژی در حوزه ساخت و طراحی محصول را کشف کنند.

راهکارهایی برای ساخت و طراحی محصول

MPD – Manufacturing & Product Design

در این بخش جدید تیم ورک استیشن دکمه ها با مطالعه و تحقیقی که در حوزه نرم افزار های مربوط به طراحی و ساخت محصول انجام داده است قصد معرفی و مشاوره قبل از خرید سیستم های کاری (ورک استیشن) متناسب با نرم افزارهای تخصصی این حوزه را دارد. بنابراین متناسب با کار هر نرم افزار، راهکارهای تخصصی سخت افزاری برای داشتن یک سیستم ورک استیشن قدرتمند در جهت بهبود و افزایش بهره وری در کار و پروژه های نرم افزاری شما هدف ماست و در این راستا تلاش میکنیم تا راه شما متخصصان Manufacturing & Product Design (MPD)  را آسان سازیم.

ANSYS ANSYS Inc

نرم افزار Ansys تجزیه و تحلیل مهندسی را در طیف وسیعی از رشته ها از جمله تجزیه و تحلیل عناصر محدود ، تحلیل ساختاری ، دینامیک سیالات محاسباتی ، روش های آشکار و ضمنی و انتقال گرما منتشر می کند.

KeyShot Luxion

KeyShot همان چیزی است که شما برای ایجاد تصاویری سریع ، دقیق و شگفت انگیز نیاز دارید. KeyShot با داشتن یک گردش کار real-time برای دیدن تصاویر فوری و متحرک مناسب است و زمان ایجاد این عکس باکیفیت را کاهش می دهد.

SOLIDWORKS Visualize Dassault Systèmes

SOLIDWORKS Visualize کاربران SOLIDWORKS و سایر برنامه های CAD را قادر می سازد بصورت بصری و real-time با کیفیت بالا ارتباط برقرار کرده تا گزینه های طراحی را تسریع کند و به راه حل های نوآورانه تری منجر شود.

CATiA Dassault Systèmes

با استفاده از ایستگاه های کاری معرفی شده توسط DOkmeha که دارای گواهینامه CATIA می باشد، بهترین راه حل ها را با برنامه CATIA Dassault Systèmes که پیشگام طراحی و نوآوری محصول است، با حداکثر عملکرد بدست آورید.

Maxwell

maxwell نرم افزار رندر سه بعدی برای معماران و طراحان است، ماکسول از نظر کیفیت و واقع گرایی افسانه ای است و از طریق یک تنظیم ساده نتایج عالی را به شما می دهد و به شما امکان می دهد روی گزینه های نور تمرکز بیشتری کنید.

Solid Edge Siemens PLM Software

Solid Edge یک نرم افزار مدل سازی جامد ۳D CAD با ویژگی پارامتریک است. ورک استیشن های Dokmeha با اورکلاک حرفه ای، گلوگاه های عملکرد خاص را در نرم افزارهای حرفه ای طراحی CAD مانند Solid Edge از بین می برند.

Creo PTC

Creo قابلیت های پیشرفته ای را در مدل سازی و طراحی، شبیه سازی و تجزیه و تحلیل، طراحی هوشمند / متصل و تعریف مبتنی بر مدل را فراهم می کند، بنابراین تیم خود را با ایستگاه های کاری W10000 دکمه ها توانمند کنید.

SOLIDWORKS Dassault Systèmes

با ایستگاه های کاری Dokmeha با اورکلاک امن و دارای گواهینامه SOLIDWORKS ،با سیستم های نهایی ساخت و طراحی محصول ، به نتایج حیرت انگیز دست یابید و گردش کار خود را بهینه کنید.

Inventor AutoDesk

با Inventor پروژه های خود را سریعتر از همیشه با ایستگاه های کاری Dokmeha که دارای استاندارد Autodesk 3D CAD هستند انجام دهید همچنین قدرت و کارایی برای طراحی سه بعدی در حوزه مکانیک را افزایش دهید…

SOLIDWORKS Simulation Dassault Systèmes

SOLIDWORKS Simulation برای شبیه سازی پروژه ها می باشد به شما امکان می دهد طراحی های محصول را همانند محیط های واقعی آزمایش کنید و یک ورک استیشن DOkmeha SOLIDWORKS Simulation این کار را سریعتر برای شما انجام می دهد.

سبد خرید

close