انویدیا کوادرو / Nvidia Quadro

کارت گرافیک کوادرو (به انگلیسی: Quadro) از برند انویدیا برای کارت های گرافیکی که در ایستگاه های کاری با طراحی حرفه ای به کمک کامپیوتر (CAD) ، تصاویر تولید شده توسط کامپیوتر (CGI) ، برنامه های ایجاد محتوای دیجیتال (DCC) ، پردازش و محاسبات علمی و یادگیری ماشین طراحی شده استفاده می شوند.

تفاوت بین کارت گرافیک های Quadro و GeForce شامل استفاده از حافظه ECC و افزایش دقت نقاط شناور floating point (FP) است. هنگامی که از کارت گرافیک برای محاسباتی استفاده می شود که برخلاف رندر گرافیکی، به قابلیت اطمینان و دقت نیاز دارند، این ویژگی های مطلوب هستند. این موضوع زمانی تقویت می شود که بدانید درایور های سری کوادرو برای کار و درایورهای سری جی فورس برای گیم توسعه یافته است. همچنین موضوع ثبات و پایداری در رندر درازمدت،‌ برتری غیر قابل انکاری به کارت گرافیک های حرفه ای و ورک استیشن داده که هر کارت گیمینگ از آن بی بهره‌ است.

خط تولید Nvidia Quadro مستقیماً با خط کارت های حرفه ای ایستگاه های کاری AMD Radeon Pro یا (FirePro/FireGL) رقابت می‌کند.

Nvidia از مارک Quadro برای محصولات جدید دور می شود و بعد از راه اندازی معماری Nvidia Ampere RTX A6000 در 5 اکتبر 2020 شروع می شود.

در حال نمایش 19 نتیجه

سبد خرید

close