انویدیا کوادرو / Nvidia Quadro

Quadro از برند انویدیا برای کارت های گرافیکی بود که برای استفاده در ایستگاه های کاری با طراحی حرفه ای به کمک کامپیوتر (CAD) ، تصاویر تولید شده توسط کامپیوتر (CGI) ، برنامه های ایجاد محتوای دیجیتال (DCC) ، پردازش و محاسبات علمی و یادگیری ماشین طراحی شده بود.

تفاوت بین کارت گرافیک های Quadro و GeForce شامل استفاده از حافظه ECC و افزایش دقت نقاط شناور floating point (FP) است. هنگامی که از کارت گرافیک برای محاسباتی استفاده می شود که برخلاف رندر گرافیکی ، به قابلیت اطمینان و دقت نیاز دارند ، این ویژگی های مطلوب هستند.این موضوع زمانی تقویت می شود که بدانید درایور های سری کوادرو برای کار و درایورهای سری جی فورس برای گیم توسعه پیدا کرده است. همچنین موضوع ثبات و پایداری در رندر درازمدت،‌ برتری غیر قابل انکاری به کارتهای گرافیک حرفه ای و ورک استیشن داده که کارتهای گیمینگ از آن بی بهره‌اند.

خط تولید Nvidia Quadro مستقیماً با خط کارت های حرفه ای ایستگاه های کاری AMD Radeon Pro یا (FirePro/FireGL) رقابت می‌کند.

Nvidia از مارک Quadro برای محصولات جدید دور می شود و با راه اندازی معماری Nvidia Ampere RTX A6000 در 5 اکتبر 2020 شروع می شود. Nvidia RTX برای نشان دادن ارتقاء معماری Nvidia Ampere برای فناوری کارت های گرافیکی آنها است. خط تولید در حال تولید و توسعه است و برای استفاده در ایستگاه های کاری حرفه ای توسعه می یابد.

مشاهده همه 3 نتیجه

SHOPPING CART

close