Windows 10 Pro برای سیستم های حرفه ای ۱

ورژن جدید Windows 10 Pro برای سیستم های حرفه ای

ورژن جدید Windows 10 PRO برای ایستگاه های کاری قدرتمند در نظر گرفته شده است و بازار فروش فراتر از کامپیوتر یا لپ تاپ معمولی را هدف قرار داده، در اینجا به امکانات جدید آن اشاره میکنیم.
ویندوز “Windows 10 Pro” به گونه ای طراحی شده که از حداکثر ۶TB حافظه رم و ۴ پردازنده مرکزی در سیستم های حرفه ای پشتیبانی کند.
این سیستم عامل با پردازنده های intel Xeon و AMD Opteron سرورها و ایستگاه های کاری سازگار است.
البته گزینه دو یا چهار پردازنده، تنها برای پردازنده های سرور و ایستگاه های کاری یا Workstation  تعریف شده است.
ویندوز ۱۰ پرو در زمان عرضه از حداکثر ۲TB حافظه رم پشتبانی می کرد که این گزینه ها در بروزرسانی های آینده در دسترس خواهد بود.
Windows 10 Pro For Workstation PC's

قابلیت های عمومی Windows 10 Pro

شاید بتوان Windows 10 Pro را نسخه ارتقا یافته توزیع خانگی دانست، ولی واقعا اینطور نیست.
ویندوز ۱۰ پرو به طور مؤثر و کار آمدی به مدیریت دستگاه‌ها و برنامه‌ها، حافظت از اطلاعات حساس تجاری و پشتیبانی از فناوری‌های تحت پردازش ابری  کمک خواهد کرد.
این سیستم عامل با توجه به امکاناتی نظیر رمزنگاری پیشرفته، remote desktop و پشتیبانی مرورگر اینترنت اکسپلورر شاید بیشتر مربوط به کاربران پیشرفته و همچنین شرکت‌های کوچک‌تر می‌باشد.

از سوی دیگر، این نسخه به مراتب به روز رسانی‌های امنیتی بیشتری را دریافت خواهد کرد و حتی از چند نرم‌افزار جانبی در این زمینه همچون Device Guard و Secure Boot بهره می‌برد.
فایل های شخصی خود را با BitLocker امن نگه دارید و برای امنیت بالا در دستگاه های ذخیره سازی قابل حمل از نرم افزار BitLocker To Go استفاده کنید.
ناگفته نماند که استفاده کنندگان توزیع پرو ویندوز ۱۰، همچنین قادر خواهند بود به صورت رایگان به روز رسانی‌های تجاری این سیستم عامل Enterprise را که هزینه مدیریت و نگه داری می‌دهد را به صورت دائمی دریافت کنند و هم اینکه از ویندوز ۱۰ پرو بر روی پی‌سی، لپ‌تاپ، تبلت و حتی گوشی هوشمند خود استفاده نمایند.

 

1 دیدگاه

  1. برای تمام مشتریان حرفه ای سایت فروشگاهی دکمه ها و همچنین متخصصین و کاربران حرفه ای، پیشنهاد مصرانه دارم که از ویندوز ۱۰ پرو “Windows 10 PRO” استفاده کنند، همه مواردی که گفته شد بخش کلی داستانه و در جزییات حرفه ای و کاری به گزینه های مربوط به خودتون بر خواهید خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید

close