فروشگاه اینترنتی دکمه ها Dokmeha

شما کامپیوتری میخواهید با بالاترین خروجی در پرفورمنس با کمترین هزینه.

کیس های حرفه ای ورک استیشن workstation در سایت دکمه ها Dokmeha، مخصوص رندر،رندرینگ، مانیتورینگ، انمیشن سازی، طراحی گرافیک دو بعدی و سه بعدی و پردازش اطلاعات، به گونه ای طراحی شده که نیاز حرفه ای متخصصان در هر مقیاس را مرتفع سازد.

اینکه تخصص شما تدوین جلوه های بصری ویدئویی باشد یا رندر یک پروژه سه بعدی 3D یا دو بعدی 2D، تک فریم باشد یا یک انیمیشن طولانی، تجزیه، تحلیل آماری و یا آنالیز سیالات یا جامدات، هیچ فرقی نمی کند.

این بخش از سایت دکمه ها، برای افرادی طراحی شده که با مشخصات نرم افزاری خود دست به اسمبل اختصاصی سخت افزار برای کیس حرفه ای خود با مشاوره رایگان از ما می شود.

این بخش هیچ محدودیتی برای خریداران، از تعداد، حجم و مقدار قطعات که بخواهید، اعمال نمی کند و برای ایشان قطعاتی را نیز فراهم خواهیم آورد، که متداول نبوده و در محدوده جغرافیایی نیز یافت نمی شوند.

  • اولین شرط،‌ دانش کافی از نرم افزار، پلاگین و موتور رندری است که استفاده می کنید.¹
  • شرط دوم، دانش درباره حجم و اندازه پروژه کاری است که انجام می دهید.²
  • شرط سوم، سرعت و زمان مورد نیاز برای پردازش شماست.³
  • و موضوع دیگر هم که شرط نیست، هزینه شیرین کامپیوتر حرفه ای و اختصاصی شماست.

پس در اینجا به ظاهر یک کار ساده در حال انجام است و آن هم اسمبل یک کیس کامپیوتری است. اما در اصل یک پیچیدگی بسیار مبهم در انتخاب کیس های حرفه ای مخصوص رندر و پردازش وجود دارد و در جریان است که همه را به چالش می کِشد.

اینکه چه مقدار پردازش را نیاز دارید، چه مقدار حجم پروژه های شماست و چه مقدار از چه قطعه ای را باید انتخاب کنید و برنامه های متفاوت شما با چه رابط های کاربری، بهترین ارتباط را با سخت افزار های شما برقرار می کنند، همه و همه را با هم در اینجا به پاسخ خواهیم نشست.

درست است!!!!
ما در دکمه ها به پاسخ می نشینیم و با هم، با گفتگو به جوابهای مورد نیاز هر متخصص یا شرکت و سازمانی، نزدیک می شویم.

هیچ مدعی نمی شویم که بهترین پاسخها را برای شما به همراه داریم، ولی این شما هستید که با جزییاتی که در اختیار ما می گذارید، به کیفیت جوابهای ما کمک خواهید کرد. و هر چه سوالهای بیشتری را به جواب برسانیم، بیشتر به کیفیت مورد نظر نزدیک می شویم.

این شما و این هم بخش ویژه سیستم های حرفه ای و کیس های ورک استیشن مخصوص رندر،رندرینگ و پردازش در سایت دکمه ها.

در حال نمایش 11 نتیجه

سبد خرید

close