تاریخچه شرکت HP

هیولِت پاکارد (Hewlett-Packard) یا به اختصار اِچ پی (HP) یک شرکت آمریکایی چند ملیتی فناوری اطلاعات است. ساختمان مرکزی این شرکت در دره سیلیکون در ایالت کالیفرنیا در آمریکا واقع شده‌است. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌های فناوری اطلاعات است و تقریباً در تمامی کشورها فعالیت می‌کند.

کیس های اچ پی زد ورک استیشن HP Z Workstation

سری Z Workstation های HP به صورتی طراحی شده اند تا با قدرت و سرعت جریان های صوتی و تصویری و پردازش های سنگین و محاسبات عددی را برای کاربران حرفه ای بهبود بخشند.
هرکدام از این لپ تاپ ها و ایستگاه های کاری حرفه ای دارای طیف وسیعی از پردازنده های بالاتر و حجم های RAM بسیار بزرگ هستند.
همچنین با انعطاف پذیری گرافیکی ساخته شده اند، به طوری که کاربران قادرند گزینه های گرافیکی مختلف را با توجه به نیازهای خود پیکربندی کنند.

توضیحات کلی کیس های اچ پی سری زد ورک استیشن HP Z Workstation

HP Z Workstation یک ورک استیشن قوی و ماندگار

ویژگیهایی همچون پردازنده های Intel Xenon ،کارت های گرافیک حرفه ای تسلا و کوادرو ، فایر پرو و فایر رندر، قابلیت پشتیبانی تا 3TB حافظه رم، باعث شده تا HP Z یک ورک استیشن حرفه ای و یک سیستم عالی برای اجرای انواع نرم افزارهای گرافیکی همچون نرم افزارهای Visual effect و طراحی های ویدئویی شود.

این دسکتاپ ورک استیشن یک پلتفرم خوب برای پیاده سازی نرم افزارهای «یادگیری ماشین» هستند : ورک استیشن های سری Z، توانایی انجام پردازش های سنگین را به صورت Real Time، با تاخیر کم و امنیت بسیار بالا، دارند.
افزودن یا ارتقاء پردازنده، گرافیک، حافظهرم یا حافظه های ذخیره سازی حتی روی ماژول های دو پردازنده نیز بسیار آسان و بدون نیاز به ابزار خاصی می باشد، فقط چند ثانیه برای حذف یا نصب قطعه بر روی ایستگاه های کاری سری Z طول می کشد.

در حال نمایش 17 نتیجه

سبد خرید

close