طـراحی گرافیـک و عکـاسی

تکامل فناوری تقریباً همه وجوه زندگی مردم را تحت تأثیر قرار داده است. این شیوه کار ما را تقریباً روی هر وظیفه ای تغییر داده است. و هنر طراحی و رشته های مرتبط با آن نیز از این قاعده مستثنی نیستند. آنچه را که هنرمندان با استفاده از مداد ، کاغذ و رنگدانه ها به نتیجه می رساندند اکنون می توان از طریق کنسول کامپیوتر انجام داد. و بهترین نرم افزارهایی که می توان با آنها طراحی گرافیک را به سرانجام رساند شامل Adobe Illustrator، Adobe Photoshop، Adobe InDesign و … می باشند که در اینجا به معرفی آنها و راهکارهای سخت افزاری برای این نرم افزار ها خواهیم پرداخت.

راهکارهایی برای طراحی گرافیک و عکاسی

Graphic Design & Photography

در این بخش جدید تیم ورک استیشن دکمه ها با مطالعه و تحقیقی که در حوزه نرم افزار های مربوط به طراحی گرافیک و عکاسی انجام داده است قصد معرفی و مشاوره قبل از خرید سیستم های کاری (ورک استیشن) متناسب با نرم افزارهای تخصصی این حوزه را دارد. بنابراین متناسب با کار هر نرم افزار، راهکارهای تخصصی سخت افزاری برای داشتن یک سیستم ورک استیشن قدرتمند در جهت بهبود و افزایش بهره وری در کار و پروژه های نرم افزاری شما هدف ماست و در این راستا تلاش میکنیم تا راه شما متخصصان Graphic Design & Photography را آسان سازیم.

طراحی گرافیک و عکاسی

Adobe InDesign

Adobe InDesign یک نرم افزار انتشار دسکتاپ است که می تواند برای ایجاد آثاری مانند پوستر ، بروشور ، بروشور ، مجله ، روزنامه و کتاب مورد استفاده قرار گیرد.

Adobe Lightroom

Adobe Lightroom پردازنده عکس و سازمان دهنده تصویر است. امکان مشاهده ، سازماندهی و روتوش تعداد زیادی از تصاویر دیجیتالی را فراهم می کند.

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop یک ویرایشگر گرافیکی شطرنجی است که توسط Adobe Systems تهیه و منتشر شده است. این در صنعت ویرایش گرافیک شطرنجی به استاندارد صنعتی تبدیل شده است.

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator یک برنامه گرافیکی برداری استاندارد در صنعت است که به شما امکان می دهد آرم ، آیکون ، طرح ، تایپوگرافی و تصاویر پیچیده برای چاپ ، وب ، تعاملی ، ویدئو و موبایل ایجاد کنید.

SHOPPING CART

close