طراحی گرافیک و عکاسی

طراحی گرافیک و عکاسی

طراحی و ساخت محصولات نیاز به قدرت محاسباتی گسترده ای دارد و برای دستیابی به نتایج خیره کننده ای که مشتریان و چشم اندازهای آنان را تحت تاثیر قرار دهد. Dokmeha ایستگاه های کاری (ورک استیشن های) سفارشی خود و بهترین سیستم های اسمبل شده کارخانه ای را برای نرم افزارها و موتور رندرهای مرتبط با کار طراحی و ساخت محصول مانند SolidWorks، CATIA، KeyShot و سایر برنامه ها ارائه می دهد تا شما مشتریان و متخصصان این حوزه بتوانید لبه های علم و تکنولوژی طراحی و ساخت محصول را به آسانی بدست بیاورد.

راهکارهای نرم افزاری دکمه ها برای مهندسی ساخت و طراحی محصول

(MEPD – Manufacturing, Engineering and Product Design)

در این بخش جدید تیم ورک استیشن دکمه ها با مطالعه و تحقیقی که در حوزه نرم افزار های مربوط به مهندسی ساخت و طراحی محصول انجام داده است قصد معرفی و مشاوره قبل از خرید سیستم های کاری(ورک استیشن) متناسب با نرم افزارهای تخصصی این حوزه را دارد. بنابراین متناسب با کار هر نرم افزار، راهکارهای تخصصی سخت افزاری برای داشتن یک سیستم ورک استیشن قدرتمند در جهت بهبود و افزایش بهره وری در کار و پروژه های نرم افزاری شما هدف ماست و در این راستا تلاش میکنیم تا راه شما متخصصان Manufacturing, Engineering and Product Design (MEPD)  را آسان سازیم.

ANSYS ANSYS Inc

Dokmeha ایستگاه های کاری اورکلاک شده دیگری را برای ArchiCAD 19 بهینه سازی کرده  است. و اکنون سریعتر از همیشه، با این چند هسته ای، گزینه های حرفه ای را برای انجام کارهای خاص در اختیار دارید.

KeyShot Luxion

متخصصین AEC اغلب از Recap در ارتباط با برنامه های CAD تک رشته استفاده می کنند. اجتناب از تنگناها و افزایش بهره وری با یک ورک استیشن از Dokmeha  برای سرعت بخشیدن به هر جریان کاری مفید خواهد بود.

SOLIDWORKS Visualize Dassault Systèmes

متخصصین AEC اغلب از Recap در ارتباط با برنامه های CAD تک رشته استفاده می کنند. اجتناب از تنگناها و افزایش بهره وری با یک ورک استیشن از Dokmeha  برای سرعت بخشیدن به هر جریان کاری مفید خواهد بود.

CATiA Dassault Systèmes

اجتناب از تنگناها ذاتی در همه برنامه های کاربردی CAD با یک ایستگاه کاری اورکلاک شده  از Dokemha امکان پذیر خواهد بود که به طور قابل توجهی افزایش بهره وری در استفاده از AutoCAD را در بر خواهد داشت.

Solid Edge Siemens PLM Software

ورک استیشن هایDokmeha به صورت حرفه ای پیکربندی و سفارشی برای Revit پیکربندی شده اند تا موجب صرفه جویی در زمان، کارایی سطح بالا و افزایش بهره وری و ارائه ROI یا خروجی دقیق شوند.

Creo PTC

برای ایجاد تصاویر و انیمیشن های حرفه ای استفاده می شود، Lumion بهترین استفاده را از کارت گرافیک NVIDIA GeForce با کارایی بالا و نرخ فریم بالا ارائه می دهد که برای آن ایستگاه های کاری Dokmeha پیکربندی شده است.

SOLIDWORKS Dassault Systèmes

الزامات محاسبات منحصر به فرد برای ایجاد انواع مدل های ۳D وایجاد محتوای VR نیاز مند پیکربندی و داشتن سخت افزار منحصر به فرد است. با Dokmeha بهترین گزینه های ممکن را  برای این منظور دریافت کنید.

Inventor AutoDesk

Navisworks ساخته شده است تا هماهنگی و تسهیل کنترل پروژه را آسان کند و با یک ورک استیشن سفارشی از Dokmeha می توان اطمینان حاصل کرد که ظرفیت محاسباتی مورد نیاز در استفاده از این نرم افزار بوجود می آید.

SOLIDWORKS Simulation Dassault Systèmes

SketchUp از مراحل اولیه طراحی تا پایان ساخت همراه شماست،  و اکثر متخصصان AEC از  یک ایستگاه کاری قدرتمند استفاده میکنند تا  قادر به برنامه ریزی، نمودارسازی، طراحی جزئیات و مستندسازی باشند.

به علت نوسانات شدید ارزی، قبل از خرید، قیمت را با تماس تلفنی (6808 2842-021) یا تیکت استعلام نمائید.تیکت بزنید
+