مــعمـــاری ، مهنـــدســـی و ساختمان

ایجاد مدل های کامل و دقیق معماری، مهندسی و ساختمانی برای کسب و کار شما امری حیاتی و ضروری است. ایجاد سریع آنها باعث می شود که کسب و کارتان دارای مزیت رقابتی از سایر کسب و کارها باشد. در این مقاله با ورک استیشن هایی آشنا می شوید که برای کارهای مــعمـــاری ، مهنـــدســـی و ساختمان بالاترین قابلیت ها را دارا می باشند.

دکمه ها Dokmeha – ورک استیشن ایران

در این بخش جدید تیم ورک استیشن دکمه ها با مطالعه و تحقیقی که در حوزه نرم افزار های مربوط به معماری، مهندسی و ساختمان انجام داده است  قصد معرفی و مشاوره قبل از خرید سیستم های کاری(ورک استیشن) متناسب با نرم افزارهای تخصصی این حوزه را دارد. بنابراین متناسب با کار هر نرم افزار، راهکارهای تخصصی سخت افزاری برای داشتن یک سیستم ورک استیشن قدرتمند در جهت بهبود و افزایش بهره وری در کار و پروژه های نرم افزاری مربوطه هدف ماست و در این راستا تلاش میکنیم تا راه شما متخصصان  AEC (Architecture, Engineering & Construction) را آسان سازیم.

نرم افزار های مــعمـــاری ، مهنـــدســـی و ساختمان

استفاده از نرم افزار یک بخش مهم و ضروری از زندگی روزمره یک مهندس معماری ، صنایع مهندسی و ساختمان است. هرچند که از آن برای تکمیل پروژه ها، خدمت به مشتریان و یا دستیابی به اهداف تجاری استفاده می کند، تا حد زیادی موفقیت و بهره وری بهتر انجمن متخصصان AEC (Architecture, Engineering & Construction)  وابسته به این نرم افزار ها است. این محدوده از گستردگی نرم افزارها شامل برنامه های کاربردی طراحی است که توسط سیستم عامل های مورد استفاده برای همکاری و مستند سازی پروژه مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از نرم افزارهای مجموعه CAD متخصصان AEC (Architecture, Engineering & Construction) را قادر می سازد تا مدل هایی با جزییات کامل را طراحی کنند، در حالی که دیگر سیستم عامل ها برای رندرینگ این طرح ها به تصاویر بصری سه بعدی و حتی نرم افزارهای کاربردی موجود در جریان پیوسته مدیریت پروژه متکی هستند. متخصصانAEC  از CAD برای انجام کارهای مهم و روزمره خود استفاده می کنند.

تنوع در استفاده از نرم افزارها بازتاب دهنده ی مجموعه ای از مسئولیت پذیری و وظایف متخصصان  AEC است. به منظور مولد سازی و پاسخگویی به ذینفعان، متخصصان AEC نیاز به آخرین ورژن و بالاترین سطح از نرم افزار ها دارند که توسط یک ورک استیشن قوی پشتیبانی شود و قادر باشد نرم افزار های متنوع و قدرتمند را اجرا کند.

راه حل نرم افزاری دکمه ها برای معماران و مهندسان

گردش کارهای خاص با پیکر بندی های خاص کار می کنند. به عنوان مثال، گردش کارهای تک رشته شامل مدل سازی (BIM)-Build Information Modeling  و انیمیشن از فرکانس بالای سی پی یو استفاده می کنند، در حالی که وظایف چند رشته ای مانند رندر صحنه ، توسط چند هسته فعال می شود.

هرچند که این نیازهای متفاوت می تواند برا ی متخصصانAEC (Architecture, Engineering & Construction)  چالش برانگیز باشد. وجود انتخاب های گسترده ای از ورک استیشن ها که برای هر دو نوع متفاوت از گردش کاری طراحی شده،در سایت دکمه ها  در دسترس است. گرچه شما به یک سیستم اورکلاک شده برای انجام نرم افزارهای frequency-bound نیاز دارید. یک ورک استیشن با قابلیت ساپورت هسته های بیشتر و گرافیک های بالاتر یا چیزی مابین آنها ، سایت دکمه ها بهترین پیکربندی ورک استیشن را در اختیار شما گذاشته که متخصصان AEC نیز برای بهره وری هرچه بیشترو تضمین موفقیت صددرصد کارهای خود از آن بهره می بند.

سایت دکمه ها نیازهای منحصر به فرد و تخصصی یک مهندس معماری ، صنایع مهندسی و ساختمان را درک می کند. تجربه و تخصص ما با همکاری اراته دهندنگان تخصصی نرم افزارهای AEC  و کمک و نیازمندی مشتریان به ما کمک می کند تا هر محصول و خدماتی را اراـه د هیم (شامل ورک استیشن های موبایل GoDokmeha که متخصصان AEC را قادر می سازد جریان کاری خود را به پیش ببرند) . بررسی های سایت دکمه ها و رضایت و موفقیت مشتری ها بیشتر به این واقیعت که ورک استیشن های ما در دفتر، اتاق جلسه مشتری، سایت ساخت و ساز شما و یا هر جای دیگری که کسب و کار شما را به آنجا می برد.بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

ARCHICAD Graphisoft

Dokmeha ایستگاه های کاری اورکلاک شده دیگری را برای ArchiCAD 19 بهینه سازی کرده  است. و اکنون سریعتر از همیشه، با این چند هسته ای، گزینه های حرفه ای را برای انجام کارهای خاص در اختیار دارید.

ReCap AutoDesk

متخصصین AEC اغلب از Recap در ارتباط با برنامه های CAD تک رشته استفاده می کنند. اجتناب از تنگناها و افزایش بهره وری با یک ورک استیشن از Dokmeha  برای سرعت بخشیدن به هر جریان کاری مفید خواهد بود.

AUTOCAD AutoDesk

اجتناب از تنگناها ذاتی در همه برنامه های کاربردی CAD با یک ایستگاه کاری اورکلاک شده  از Dokemha امکان پذیر خواهد بود که به طور قابل توجهی افزایش بهره وری در استفاده از AutoCAD را در بر خواهد داشت.

REVIT AutoDesk

ورک استیشن هایDokmeha به صورت حرفه ای پیکربندی و سفارشی برای Revit پیکربندی شده اند تا موجب صرفه جویی در زمان، کارایی سطح بالا و افزایش بهره وری و ارائه ROI یا خروجی دقیق شوند.

SCENE Faro

داده های اسکن شده برای هر پروژه ای بسیار مهم می باشد،  مهندسین داده به تصاویر با کیفیت بالای SCENE  نیاز دارند و داشتن ایستگاه کاری ایده آل Dokmeha برای اجرای SCENE مهندسین را قادر می سازد تا از قابلیت های VR استفاده کنند.

LUMION Act-3D B.V

برای ایجاد تصاویر و انیمیشن های حرفه ای استفاده می شود، Lumion بهترین استفاده را از کارت گرافیک NVIDIA GeForce با کارایی بالا و نرخ فریم بالا ارائه می دهد که برای آن ایستگاه های کاری Dokmeha پیکربندی شده است.

VIRTUAL REALITY

الزامات محاسبات منحصر به فرد برای ایجاد انواع مدل های ۳D وایجاد محتوای VR نیاز مند پیکربندی و داشتن سخت افزار منحصر به فرد است. با Dokmeha بهترین گزینه های ممکن را  برای این منظور دریافت کنید.

Rhino Robert McNeel & Associates

با استفاده از Rhino مدل ماشین، هواپیما، که بیشتر از هندسه دقیق ریاضی برای پیاده سازی استفاده می کنند ایجاد می شود . یک ایستگاه کاری حرفه ای با اورکلاک Dokmeha عملکرد مطلوب این برنامه CAD را بیشتر می کند.

NAVISWORKS

Navisworks ساخته شده است تا هماهنگی و تسهیل کنترل پروژه را آسان کند و با یک ورک استیشن سفارشی از Dokmeha می توان اطمینان حاصل کرد که ظرفیت محاسباتی مورد نیاز در استفاده از این نرم افزار بوجود می آید.

SKETCHUP Google

SketchUp از مراحل اولیه طراحی تا پایان ساخت همراه شماست،  و اکثر متخصصان AEC از  یک ایستگاه کاری قدرتمند استفاده میکنند تا  قادر به برنامه ریزی، نمودارسازی، طراحی جزئیات و مستندسازی باشند.

Civil 3D AutoDesk

با Civil 3D مهندسین مدلها و ارزیابی زیرساخت های پیچیده مانند کانال ها، بزرگراه ها و لوله ها را پیاده سازی می کنند. با ورک استیشنهای Dokmeha  عملکرد نرم افزار را افزایش دهید، به این ترتیب مهندسین قادر خواهند بود تا تحویل پروژه و همکاری را بهبود بخشند.