صفحه نمایش گیمینگ بزرگ انویدیا شگفت انگیز است

گیمرهای هاردکور همیشه سعی داشته یک اتاق گیمینگ حرفه ای را برای خود ایجاد کنند. اتاقی که در کنار طراحی حرفه ای، شامل سیستم قدرتمند و قابل توجه شده و در این بین انویدیا تصمیم گرفت صفحه نمایش گیمینگ بزرگی را اخیرا معرفی کند.

صفحه نمایشی که با همکاری دیگر شرکا انویدیا به تولید رسیده و در قالب نمایشگر روانه بازار می شود. این پلتفرم Big Format Gaming Display نام داشته و اجازه می دهد تا گیمرها با نمایشگرهای بزرگ  و با نرخ تجدید بالایی رو به رو شوند.

حال به نظر می رسد انویدیا در عرضه این پلتفرم تاخیری به وجود آورده است. براساس گزارش ها انویدیا این پلتفرم را اوایل سال ۲۰۱۹ راه اندازی خواهد کرد. نخستین بار انویدیا در CES 2018 بود که تصمیم گرفت BFGD را معرفی کند.

صفحه نمایش گیمینگ بزرگ انویدیا شگفت انگیز است

سپس در رویدادهای دیگر انویدیا اطلاعاتی پیرامون این نمایشگر ارائه داده است. نمایشگر مورد بحث از پورت DisplayPort 1.4 برخوردار است و می توان سیستم گیمینگ حرفه ای را به آن متصل کرد.

قیمت محصول انویدیا ۵۰۰۰ یورو بوده و ارزان قیمت نیست. زیرا از یک سو نمایشگر بزرگی را دربرگرفته و در سوی دیگر عملکرد بالایی را باید از آن انتظار داشت. به هر حال باید منتظر ماند تا تاریخ دقیق عرضه نمایشگر بزرگ انویدیا مشخص شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

X