لپتاپ باریک XPS 15 سال ۲۰۱۹ از راه می رسد

کسانی که به دنبال معرفی لپتاپ XPS 15 9580 باید دایره صبر خود را گسترده تر سازند زیرا دل تاکنون مهر تاییدی بر این مدل نزده است. پیشتر نیز فرانک آژور یکی از مدیران ارشد دل تایید کرد نسخه بروزرسانی شده ای از XPS 15 9570 نیز سال ۲۰۱۸ از راه نمی رسد.

اما در میان اخبارهای ناامید کننده، به نظر می رسد دل می خواهد اوایل سال ۲۰۱۹ نسخه باریک تری از XPS 15 را معرفی کرد. لپتاپ های XPS 15 دل از جمله دستگاه های پریمیومی و باکیفیت این کمپانی هستند که از محبوبیت بالایی برخوردارند.

پیشتر فرانک آژور در پاسخ به توییت یکی از طرفداران مبنی بر اینکه آیا نسخه باریک XPS 15 در سال جاری معرفی می شود یا خیر وی پاسخ داد در سال جاری مدل جدیدی در کار نیست.

XPS 15 جدید در راه است

به نظر می رسد آژور به شکل غیرمستقیم تایید کرد سال آینده نسخه باریک XPS 15  پریمیومی دل را شاهد خواهیم بود. تاکنون شایعات متعددی پیرامون نسل جدید XPS 15 منتشر شد و آخرین بار در ایفا ۲۰۱۸ تصمیم به بروزرسانی XPS 15گرفت.

سری XPS در دو مدل ۱۳ و ۱۵ اینچی با پیکربندی های مختلف به فروش می رسند. که در این میان نسخه ۱۵ اینچی از محبوبیت بیشتری نسبت به نسخه ۱۳ اینچی برخوردار است.

پیش بینی می شود بزودی جزئیات بیشتری درباره نوت بوک XPS 15 باریک دردسترس قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

X