زمان انتشار سیستم عامل macOS Mojave اپل مشخص شد

شرکت اپل روز گذشته با برگزاری رویدادی آیفون های جدید و ساعت هوشمند اپل واچ سری ۴ را رونمایی کرد. محصولاتی که نسبت به نسل قبل طراحی بهبودیافته داشته و از مشخصات سخت افزاری بالاتری بهره می برند.

گذشته از آن این شرکت زمان انتشار سیستم عامل جدید macOS Mojave را برای سیستم های دسکتاپی خود مشخص کرد. به گفته اپل macOS Mojave در ۲۴ سپتامبر منتشر خواهد شد و مخاطبان می توانند در این تاریخ آن را دریافت کنند.

اعلام زمان انتشار سیستم عامل macOS Mojave

در کنار تاریخ انتشار این سیستم عامل، تاریخ انتشار دیگر سیستم عامل های این شرکت نیز مشخص شد. از ویژگی های سیستم عامل macOS Mojave باید به حالت تاریک یا dark mode، بهبود دسته بندی فایل ها، آپدیت فروشگاه Mac App استور و بهبود کاربری برنامه های بومی اشاره کرد.

این شرکت همچنین در سیستم عامل جدید کنترل های امنیتی جدیدی افزوده تا سطح امنیت سیستم های مک اپل افزایش یابد. به کمک کنترل های امنیتی جدید سیستم عامل macOS Mojave خطر نفوذ به شبکه های اجتماعی و دیگر اکانت های شخصی نیز غیرممکن می شود.

سیستم عامل جدید روی تمامی دستگاه های مک اپل قابل دریافت است. گفتنیست که پیش بینی می شود مک بوک جدید را در رویداد ۱۲ سپتامبر شاهد باشیم اما اپل تصمیم داشته زمان دیگری را در نظر گیرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

X