رونمایی MSI از نمایشگر گیمینگ حرفه ای جدید

رونمایی MSI از نمایشگر گیمینگ حرفه ای جدید

شرکت MSI در جریان نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۸ از دو نمایشگر گیمینگ حرفه ای ۲۵ اینچی با نرخ تجدید ۲۴۰ هرتزی رونمایی کرده است. البته این نمایشگرها در کنار چندین محصول دیگر معرفی شد.

یکی از آنها Oculux NXG251 نام داشته و نمایشگر ۲۵ اینچی ۱۰۸۰ پیکسلی محسوب می شود. با پشتیبانی از فناوری جی سینک انویدیا و نرخ تجدید ۲۴۰ هرتزی و مدت زمان پاسخ دهی ۵ میلی ثانیه ای با محصول جدید MSI را بسیار حرفه ای دانست.

گذشته از آن طراحی حرفه ای برای این مدل در نظر گرفته شده تا گیمرها را به خود جلب کند. با نرخ تجدید ۲۴۰ هرتزی که در میان مانیتورهای گیمینگ کم نظیر بوده، Oculux NXG251 می تواند عملکرد فراتر از انتظاری داشته و به خوبی نقش یک نمایشگر گیمینگ را ایفا کند. البته اگر سیستمی با گرافیک انویدیا داشته باشید، بی شک می توانید تجربه کاربری بهتری را شاهد باشید. در ساختار کمی متفاوت از مدل های پیشین بوده و افراد می توانند شاهد محصولی باشند که قادر است توانایی بزرگی از خود نشان دهد.

در قسمت عقب Oculux NXG251 لوگو انویدیا و MSI به چشم می خورد و پایه آن نیز انعطاف پذیری بزرگی را به ارمغان خواهد آورد. هدف شرکت موردبحث از معرفی چنین نمایشگری عملکرد بهتر در حین انجام بازیست.

با چنین نرخ تجدیدنظری نسبت به محصولات برندهایی چون AOC ، Viewsonic و Alienware نمایشگر سریع و باکیفیت تری را ارائه داده است. پنل نمایشگر این مانیتور ۲۵ اینچی بوده و وضوحی ۱۰۸۰ پیکسلی دارد. اگرچه در عملکرد و مشخصات بسیار قابل توجه است اما متاسفانه کیفیت و وضوح بالایی در نظر گرفته نشده و با یک پنل FHD رو به رو هستیم. البته نباید این کیفیت را نامناسب دانست و می توان کیفیت خوبی را شاهد بود.

این نمایشگر برای مسابقات eSports گزینه های بسیار مناسبی بوده و شرکت کنندگان در این مسابقات می توانند تجربه بسیار خوبی را داشته باشند. MSI این محصول جدید را بزودی روانه بازار می کند و قیمت آن ۶۰۰ دلار است. احتمال می رود شرکت تایوانی بزودی مدلی با وضوح ۴K و ۲K از Oculux NXG251 را معرفی کند که در کنار کیفیت بالا تصویر می توان شاهد عملکرد بهتری بود. جزئیات بیشتری توسط ام اس آی معرفی نشده و برای کسب اطلاعات بیشتر باید به وب سایت این شرکت مراجعه کرد تا اطلاعات دقیق Oculux NXG251 را بدست آورد.

پیش بینی می شود بیشتر محصولات تازه معرفی شده ام اس آی تا پایان سال روانه بازار شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

X