رونمایی گیگابایت از کارت های گرافیکی جدید سری AORUS

شرکت گیگابایت نیز همانند ایسوس بخش گیمینگی به نام AORUS را احداث کرده که محصولات حرفه ای گیمینگ تحت این برند عرضه می شوند. به تازگی این شرکت تایوانی تصمیم گرفت از کارت های گرافیکی نسل جدید سری AORUS رونمایی کند.

کارت هایی که AORUS Geforce RTX 2080 Ti XTREME 11G, AORUS Geforce RTX 2080 Ti 11G و  AORUS Geforce RTX 2080 XTREME 8G نام دارند. کارت های گرافیکی با سه فن ۱۰۰ میلیمتری و سیستم کولینگ بهینه شده که ثبات عملکردی را به دنبال دارد.

هر یک از این کارت ها همانطور از نامشان مشخص است به حافظه ویدئویی ۱۱ و ۸ گیگابایتی مجهز هستند تا توان بالایی از خود نشان دهند. در طراحی ظاهری نیز شاهد کارت های حرفه ای گیمینگ با سیستم نورپردازی هستیم که خیره کننده به نظر می رسند.

گیگابایت  و رونمایی از نسل جدید کارت های گرافیکی AORUS

پیشتر گیگابایت تصاویر تیزری از این سری منتشر کرده بود و حال رسما از آنها رونمایی کرد. با سیستم کولینگ WINDFORCE می توان انتظار ثبات عملکرد قابل توجهی داشت و این بدان معناست کارت های جدید AORUS گیگابایت هیچ گاه در انجام بازیهای روز کاهش عملکردی پیدا نخواهند کرد.

گذشته از آن باید به کانکتورهای USB-C، HDMI و دیسپلی پورت اشاره کرد. PCB این کارت ها دارای مدار چاپی ۱۲+۲ فاز هستند تا توان بالایی از خود نشان دهند و با ضعفی مواجه نشوند. اگرچه مدل RTX 2080 Xtreme دارای طراحی فاز ۱۲+۲ است اما مدل  RTX 2080 Ti Xtreme از طراحی فاز ۱۶+۳ بهره می برد.

متاسفانه جزئیات قیمت و عرضه نامشخص باقی ماند.

منبع: techpowerup

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

X