davinci-resolve

Davinci Resolve  یکی از پیشرفته ترین نرم افزارهای برای تدوین و ویرایش ویدئو و در نهایت گرفتن خروجی نهایی[Finishing] و تصحیح رنگ است. بنابراین، کاربران برای رسیدن به نتایج عالی، باید در انتخاب مشخصات سخت افزاری مورد نیاز بسیار دقت کنند.

فیلم های ۲K

بایستی در انتخاب ورک استیشن مورد نظر خود برای کار با نرم افزار Davinci Resolve ، مواردی همچون فایل منبع، رزلوشن و الزامات سخت افزاری برای رندرینگ پروژه ها را مد نظر قرار دهید. کار با فیلم های ۲K هنوز هم رایج است و نسبت به فیلم های رزلوشن بالاتر، به سخت افزار قوی نیاز ندارد و یک ایستگاه اورکلاک شده با یک دو GPU کافی است.

davinci-2k
davinci-4k

فیلم های ۴K

بمنظور ویرایش یا درجه بندی بهینه فیلم های ۴K، پیشنهاد می شود که از دستگاهی استفاده کنید که یک یا دو GPU اضافی داشته باشد. فرایندهای Compression و Decompression بخشی از فضای CPU را در حین اجراء، اشغال می کنند. به منظور نهایی سازی کدک های کمپرس شده سنگین در یک زمان معقول پیشنهاد می شود از دستگاهی استفاده کنید که CPU های چند هسته ای داشته باشد.

فیلم های +۴K

اگر با فیلم های ۴K استریو کار می کنید، بخصوص با پروژه هایی که با رزلوشن های ۸K و بالاتر از آن سرو کار دارد، در اینصورت پیشنهاد می شود سیستمی را انتخاب کنید که پیکربندی پیشرفته ای داشته  باشد؛ چند GPU داشته باشد؛ CPU با هسته های متعدد داشته باشد و همچین بمنظور ذخیره سازی سریع داده، اسلات های اضافی نیز در آن به کار رفته باشد.

davinci-4kplus

SHOPPING CART

close