Dassault Systemes CATiA یکی از پیشرفته ترین برنامه های طراحی محصول در جهان است. و سازندگان سخت افزار نیاز دارند برای اطمینان از سازگاری محصولاتشان با نرم افزار CATiA Dassault Systemes تاییدیه این نرم افزار را دریافت کنند.

طراحی و مدلسازی – Design & Modeling

تقریباً همه برنامه های کاربردی ۳D CAD تک رشته ای[Single threaded] هستند بدین معنا که این نرم افزار حین اجراء تنها یک هسته از نرم افزار را اشغال می کند و آنچه در افزایش عملکرد نرم افزار CATIA، حین «طراحی و مدلسازی» موثر است، سرعت کلاک (فرکانس) CPU است نه تعداد هسته های آن. از این رو، تیم تخصصی DOKMEHA برای «طراحی و مدلسازی»، ورک استشین های اورکلاک شده حرفه ای را پیشنهاد می دهد که از قابلیت اطمینان بسیار بالایی نیز برخوردارند.

catia - 3dmodeling
dokmeha catia rendering

رندرینگ-Live Rendering

بهترین گزینه برای اجرای سریع و real-time رندیرینگ با نرم افزار CATIA، بر مبنای NVidia Iray استفاده از ورک استیشن هایی که دارای GPU های چندگانه باشند؛ ورک استیشن های سری DOKMEHA W5000 با برخورداری از بیش از ۵  عدد GPU، یک گزینه عالی برای رندرینگ محسوب می شود . چنانچه قصد دارید دستگاهی تهیه کنید که هم قابلیت اجرای بهینه «طراحی و مدلسازی» و هم «رندرینگ» را داشته باشد، دستگاهی را تهیه کنید که هم دارای چند GPU باشد و هم فرکانس CPU آن بالا باشد.

SHOPPING CART

close