Autodesk-Arnold

نرم افزار آرنولد ارتقا یافته و برگرفته شده از روش رندرگیری  Monte Carlo ray tracing rendere که برای جلوهای بصری و انیمشن های طولانی خواسته های شما را برآورده می کند.  Arnold در ابتدا طی یک همکاری مشترک با Sony Pictures Imageworks ساخته شد و هم اکنون این نرم افزار در بیش از ۳۰۰ استودیو در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

arnold

رندرینگ محلی Local Rendering

Arnold هم اکنون در بیش از ۳۰۰ استودیو در سرتاسر دنیا از جمله استودیوهای ILM, Framestore, MPC, The Mill, و Digic Pictures مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله پروژه های مشهور که از نرم افزار Arnold در آنها استفاده شده می توان به فیلم ها سینمایی نظیر The Avengers, Gravity, Pacific Rim, و Cloudy with a Chance of Meatballs اشاره کرد. اجرای فرایند رندرگیری Ray tracing نیاز به یک سخت افزار قدرتمند و همچنین به توان بالایی نیز نیاز دارد. بدون داشتن یک ورک استیشن سفارشی یا رندر فارم [۱]، عملکرد مطلوب حاصل نمی شود. در این خصوص، DOKMEHA با ارائه مجموعه ای منحصر به فرد از گره ها،و ورک استیشن های رندرینگ با CPU قوی به کاربر کمک می کند تا زمان رندرینگ را کاهش دهد.

[۱]  رندر فارم (render farm) یا مزرعه رندرگیری به شبکه‌ای از کامپیوترها گفته می‌شود که برای رندر کردن “تصاویر خلق شده به وسیله کامپیوتر” (Computer-Generated Imagery) یا CGI طراحی شده‌است. رندر فارم بیشتر برای جلوه‌های ویژه فیلم‌ها، انیمیشن و پردازشات دسته‌ای افلاین و غیر بلادرنگ (غیر ریل تایم) استفاده می‌شود و با “رندر وال” یا “دیوار رندرگیری” که برای رندرینگ ریل تایم استفاده می‌شود، متفاوت است.

رندرینگ اختصاصی Dedicated Rendering

بر خلاف ۳D Modeling ، فرایند ساخت انیمیشن و Rendering (رندرینگ) فرایندهای کاملاً چندرشته ای هستند؛ یعنی هرچه تعداد هسته های CPU بیشتر باشد، عملکرد نرم افزار حین اجراء بهتر خواهد بود.

رندرینگ یک فرایند کامپیوتری بسیار سنگین است که اصطلاحاً باید آفلود (Offload) شود. هدف از داشتن یک ورک استیشن ۳D، حفظ بهره وری پروژه ها در یک نقطه معقول است. اگر بخواهید با نرم افزار ۳ds Max انیمیشن ها را با آخرین فریم رندر کنید، مطمئنا  بهره وری لازم حاصل نخواهد شد، پیشنهاد DOKMEHA برای حل مشکل رندرینگ، استفاده از renderPRO2 می باشد و اگر چنانچه برای رندرکردن از GPU هم می خواهید استفاده کنید، پیشنهاد ما ورک استیشن W10000 است که تا ۸ GPU فول سایز را پیشتیبانی می کند.

arnold

SHOPPING CART

close