autocad-logo-solutions-dokmeha.اتوکد

اتوکد | Autodesk AutoCAD به عنوان یکی از برنامه های کاربردی برتر برای معماران، مهندسین و متخصصان ساخت و ساز به کار می رود. برای ایجاد طرح های بسیار دقیق ۲D و ۳D به طور یکسان استفاده می شود، بنابراین برای به حداکثر رساندن عملکرد AutoCAD می توانید اجرای آن به یک ایستگاه کاری از Dokmeha بسپارید.

 اتوکد – AutoCAD

پس از انتشار اتوکد در سال ۱۹۸۲ ، اتوکد یک گام مهم در تکامل نرم افزار CAD (Computer Aided Design) بود و از آن زمان به یکی از محبوب ترین برنامه های بازار تبدیل شده است. متخصصان(Architecture Engineering Construction)  AEC کلاً برای انجام کارهای مهم پروژه خود مانند ایجاد هندسه، طراحی ، نقشه کشی ، تفسیر و تجسم سطح ، کاملاً به اتوکد وابسته هستند. اتوکد همچنین تکنولوژی TrustedDWG را نیز پشتیبانی می کند که باعث آسان تر شدن به اشتراک گذاری و ذخیره هر آنچه که شما در سراسر فضای ابری، دسکتاپ و تلفن همراه خود میخواهید می شود. سازگاری اتوکد با نرم افزارهای دیگر و پتانسیلش برای سفارشی سازی بیشتر باعث افزایش بیشترتقاضا برای آن شده. باتوجه به اینکه پردازش های سنگینی توسط اتوکد انجام می شود و برای افزایش سرعت کار ، بهتر است که شما سیستمی داشته باشید که بالاترین سطح عملکرد را داشته باشد.

autocad-2D-اتوکد

طراحی دو بعدی – ۲D Design

اتوکد در هسته خود، یک برنامه تک رشته ای است. این به این معنی است که تعداد هسته های سی پی سو کامپیوتر شما اهمیتی ندارد بلکه به میزان فرکانس سی پی یو مربوط است که در آن تعداد کمتری از هسته های سی پی یو درگیر می شود . از اتوکد برای انجام کارهای دو بعدی مانند ایجاد جدول، ویرایش خطوط مرکزی، تنظیم چیدمان یا تغییر شیء هندسی استفاده می شود. متخصصان (Architecture Engineering Construction)AEC از ورک استیشن (ایستگاه کاری) استفاده می کنند که دارای سرعت و فرکانس بالای سی پی یو می باشد که به آنها اجازه می دهد تا با استفاده از این سیستم های ورک استیشن داده های عظیم را مدیریت و پردازش کنند.  یکی از بهترین کیس های ورک استیشن دکمه ها (Dokmeha) از نظر عملکرد که در راس همه اینها قرار می گیرد ……….. است که  با حداکثر شش هسته که به طور حرفه ای به …. گیگاهرتز اورکلاک شده، ……………… همچنین دارای ۶۴ گیگابایت حافظه رم و حداکثر سه پردازنده گرافیکی برای پشتیبانی از پروژه ها و کارهای سنگین طراحی و … می باشد.

مدلسازی سه بعدی – ۳D Modeling

علاوه بر استفاده از اتوکد برای تولید طرح های دو بعدی، متخصصان(Architecture Engineering Construction)AEC  نیز از آن برای ایجاد مدل های سه بعدی استفاده می کنند. تصویر سازی و تجسم اتوکد به کاربران اجازه می دهد تا تقریبا هر نوع طراحی را ایجاد و ارتباط دهند. با استفاده از ابزارهایی نظیر سطح، جامد و مدل سازی شبکه ای، کاربران می توانند مدل های سه بعدی را از نقاشی های دو بعدی تولید کنند و به راحتی میتوانند ناوبری را در اطراف طرح های خود را در طی گشت و گذار یا پرواز با ذینفعان نشان دهند.
باز هم مهم است که توجه داشته باشیم که اتوکد برنامه کاربردی با فرکانس بالا است، بنابراین بهترین کامپیوتری که برای جریان های تک رشته، یعنی درگیری هسته های کمتر و سرعت اجرای بالاتر بهینه شده است.کیس ورک استیشن ……. ….. دکمه ها (Dokmeha) می باشدکه به صورت حرفه ای از نظر سخت افزاری اسمبل و بهینه شده است تا به عنوان یک ورک استیشن کارآمد نیازهای برنامه تخصصی اتوکد را مرتفع سازد.

autocad-3d انوکد

SHOPPING CART

close